Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200
Ми особливо радіємо, коли учасницям наших проєктів вдається втілити у життя власну ідею! Вітаємо Олену Гребельну, випускницю нашої програми «Жіноче єврейське лідерство» з успішною реалізацією власного проєкту!

Олена Гребельна запропонувала цікаву форму обміну досвідом та знаннями між старшим і молодшим поколінням членів общини консервативного юдаїзму «Авів» у Чернівцях. Жінки у форматі інтерв’ю ділилися своїми спогадами та визначними подіями зі свого життя, а молодші члени общини втілювали свої переживання у формі малюнків. Так народилася книга «Про що шепочуть вулиці Чернівців», у якій можна прочитати цікаві історії від жінок та побачити барвисті ілюстрації від місцевих дітлахів.

«Наша історія на українських землях дуже багато на такі історії. А якщо говорити про проєкт, то це той приклад поліетнічності цього краю. Важливо те, що ці історії збирали молоді люди і зробили книгу, яка читається різними поколінням. Це хороший приклад спадкоємності поколінь» (с) Віталій Черноіваненко, президент Всеукраїнської асоціації юдаїки.

Ми вирішили, що така книга заслуговує на особливу презентацію! 23 вересня 2021 року ми зібралися у Києві, у музеї-майстерні імені І.П. Кавалерідзе разом з чудовими гостями. Відбулася зустріч з головним рабином України традиційного юдаїзму Реувеном Стамовим, з директоркою освітніх програм NОАМ Міхаль Стамовою та рабином Іриною Грицевською з Ізраїлю. Ми обговорили співробітництво з общинами традиційного юдаїзму у різних містах за програмами Проекту Кешер в Україні, поговорили про те, які спільні проєкти були б цікавими для нас всіх.

З вітальним словом виступили наші гості рабин Реувен Стамов, рабин Ірина Грицевська, директорка NOAM Olami Хамі Гольденгрін з Єрусалиму.

Іва Едгарова, кураторка Благодійного аукціону Національної премії «Найкраща українка в професії», яка працює із старшим поколінням, надихнулася ідеєю проєкту та прагне зібрати історії від видатних людей Києва.

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок