Важливi проєкти
Телефони

“Седер закінчився, а дорога до свободи відкрита для нас”
Сара Штерна (регіональний представник Проекту Кешер)

ПОДІЯ: Святкування Міжнародного жіночого Седеру групою жінок Проекту Кешер із міст: Костянтинівка (керівниця – Лариса Кройтер), Макіївка (приєдналися активістки з Донецька, Горлівки і Харцизька) (керівниця – Наталія Крюкова)

ОСНОВНЕ:

Костянтинівка. Під час святкування за Седерним столом зібралось 11 жінок з активною життєвою позицією та прагненням знати більше про єврейську історію. Жінки говорили про Вихід з Єгипту, Песах та колодязь Міріам.

Хвилюючим для жінок стало привітання від регіонального представника Сари Штерни, від жіночих груп Запоріжжя, Мелітополя, Бердянська та багатьох інших.

Макіївка. Для спільного святкування в Макіївку приїхали активістки з Донецька, Горлівки і Харцизька. Керівниця жіночої групи Наталя Крюкова в своєму виступі розповіла про історію Жіночого Седеру, його традиції. Разом з активісткою Наталією Байсаровою жінки здійснили віртуальну подорож до часів Виходу.

Говорячи про колодязь Міріам, кожна жінка розповіла про своє джерело сили, жіночності і мудрості. Жінки говорили про шляхи до свободи, ділилися своїми потаємними переживаннями.

Отримуючи привітання з Жіночим Седером від жінок із Запоріжжя, Рівного, Дніпра, Харкова, жінки відчули радість приналежності до унікальної жіночої організації – Проекту Кешер.

Бахмут. У Бахмуті група Проекту Кешер всьоме провела Міжнародний жіночий Седер, в якому брало участь 12 жінок. Учасниці згадали, як в перший Седер групу вітали жінки з Білорусі. “Нам дуже важливо знати, що про нас знають і пам’ятають подруги з інших міст. Це означає, що ми і в радості, і в печалі – завжди разом», – зауважила одна з учасниць.

ВІДГУКИ:

“Седер закінчився, а дорога до свободи відкрита для нас”

Сара Штерна (регіональний представник)

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання