Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

У теперішній період пандемії та карантину особливо важливо не втрачати зв’язки із активіст(к)ами, волонтер(к)ами та партнер(к)ами, мати можливість проводити спільні заходи, спілкуватися та обмінюватись ідеями. Нехай навіть і в онлайні…

Саме тому 15 листопада ми організували та провели онлайн-інтенсив «Open Space», який об’єднав більше 100 учасників та учасниць на майданчику ZOOM та 450 – у прямому ефірі на Facebook.

Захід проходив в межах проєкту «Вмотивоване єврейське волонтерство: нові підходи» за підтримки Голландського єврейського гуманітарного фонду. Нашими інформаційними партнерами виступили 17 єврейських організацій України.

Ключові сесії інтенсиву

Онлайн-інтенсив «Open Space» складався одразу з декількох важливих та актуальних сесій, які включали майстер-класи, презентації проєктів та панельну дискусію.

На початку заходу учасники та учасниці мали можливість ознайомитися з успішними результатами проєкту «Вмотивоване єврейське волонтерство: нові підходи» в п’яти містах України (Дніпро, Суми, Запоріжжя, Вінниця та Чернігів). Директорка БФ «Хесед Хаїм» в місті Суми Єлизавета Шерстюк підкреслила в своєму виступі:

«Цей проект можу порівняти з марафоном добрих справ. Ми стільки всього встигли зробити для громади. При цьому, розширилися знання людей, збільшилася участь жінок у житті громади, збільшилася кількість волонтерок за рахунок нових людей…»

Далі учасники та учасниці інтенсиву взяли участь у панельній дискусії з керівниками і керівницями великих єврейських організацій з різних регіонів України. Жанна Майстренко, Ігор Ратушний, Лера Холодова і Олена Проскурня розповіли, як відбувалася перебудова роботи в умовах пандемії, які нові можливості відкрила для них ця ситуація та які будуються плани на найближче майбутнє. Виступи спікерів рясніли ідеями, пропозиціями та рекомендаціями.

Після невеликої перерви, відбувся актуальний на сьогодні майстер-клас спікерки з Великобританії Ольги Сільверман «Пошук роботи в період, коли всі працюють з дому». Ольга зазначила, що теперішня криза з однієї сторони, стала викликом для всіх, а з іншої – відкрила для нас нові можливості у плані пошуку дистанційної роботи.

Наступний майстер-клас «Є тільки мить між минулим і майбутнім» провела експертка із Ізраїлю Єва Левіт. Вона розповіла учасникам та учасницям про концепцію часу в єврейській філософії та містиці.

Продовжив онлайн-інтенсив Ігор Щупак з міста Дніпро. Лектор тримав аудиторію в стані активної участі протягом всієї години. Тема його майстер-класу «Межі толерантності в історії і сьогодні» виявилася надзвичайно актуальною і викликала дискусію серед самих учасників та учасниць.

Завершальний майстер-клас провела Вікторія Дроб – спікерка із США. Її тема «Ментальне здоров’я. Як впоратись зі станом тривожності у часи невизначеності?» та корисні практичні рекомендації стали особливо потрібними та актуальними у сучасних умовах.

Крім цікавих занять у учасників були реальні кава-паузи, все необхідне для яких організатори розіслали заздалегідь. А родзинкою став розіграш призів. 18 осіб з різних міст отримають цінні призи, які ще довго будуть нагадувати їм про цей захід.

Що кажуть учасники/ці?

Кращою нагородою для нашої команди, яка підготувала цей захід, став зворотний зв’язок від учасників зі словами подяки:

«Дуже корисна і конкретна інформація. Спасибі, провела з вами цілий день на одному диханні »

«Дуже інформативний день. Відірватися від екрану було нереально. Провела в стані активності весь інтенсив»

«Панельна дискусія дала стільки інформації, що потім весь день вишукувала в майстер-класах, що можна взяти з цього для нашої організації»

«Сподіваюся, дискусія поклала початок для об’єднання організацій в режимі онлайн. Треба пробувати, а потім втілити це і в реаліях»

Дякуємо усім за участь!

Дякуємо за активну участь у вчорашньому онлайн-інтенсиві «Open Space» усім нашим гостям, спікерам та спікерам майстер-класів, учасникам та учасницям панельної дискусії, інформаційним партнерам та партнеркам і всім тим, хто вчора був із нами!

Не дивлячись на карантин, ми змогли провести час разом, поговорити про важливе та дізнатися корисну інформацію!

→Також будемо вдячні, якщо ви поділитесь із нами своїми відгуками і враженнями після заходу та пройдете невеличке опитування за цим посиланням – ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ.

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок