Телефони

ПОДІЯ: 27 жовтня в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулося відкриття фотовиставки «Окрилені рожевою стрічкою» художниці Н. Базилєвої в межах Всесвітнього місячника з профілактики онкозахворювань молочної залози і кампанії Проекту Кешер «Я вибираю життя! А ти?».

ПРО ПОДІЮ: Відкриття фотовиставки, крім естетичного моменту, несло і інформаційно-просвітницький характер – з мешканками Рівному була проведена лекція-бесіда психотерапевтки Наталії Кучевської. На зустрічі учасниці порушували такі питання:

  • Які причини захворювання раку молочної залози з точки зору психосоматики?
  • Яка роль психотерапевтів в лікуванні онкозахворювань?
  • Чи були випадки повного одужання без медичного втручання?

Тетяна Войталюк, регіональна представниця Проекту Кешер в Україні, під час представлення виставки та нашого марафону звернула увагу жінок на профілактичні заходи, адже саме при систематичних медичних обстеженнях можна виявити на ранніх стадіях онкозахворювання, яке має високу ступінь зцілення.

ВІДГУКИ УЧАСНИЦЬ:

«Я запрошувала свою подругу прийти разом зі мною, але коли вона дізналася, що розмова піде про таке захворювання, як рак молочної залози, вона відмовилася, тому що боїться говорити про це. Але ж дуже багато жінок бояться говорити про це, бояться йти до гінеколога або мамолога. І що, хіба це вихід? Ця фотовиставка випромінює тепло і ніжність, і говорить про те, що кожна жінка повинна бути здорова. Я візьму свою подругу за руку і приведу її подивитися ці картини», – Світлана, учасниця заходу

«Я дуже щаслива, що потрапила на фотовиставку. Я відкрила для себе, що в Україні є організації, які займаються такими питаннями, і конкретно пропагують здоровий і правильний спосіб життя. А те, що робить Проект Кешер для жінок – це дуже важливо. Я бажаю вам процвітання і здоров’я», – Івон, гостя із Гон-Конгу

РЕЗУЛЬТАТИ: Активістки Проекту Кешер в місті Рівне більше семи років ініціюють різноманітні заходи по збереженню здоров’я жінок і цей захід став важливою подією як для постійних учасниць наших зустрічей в Рівному, так і для інших мешканок міста.

Виставка буде відкрита протягом 10 днів. Також у Рівному заплановані ще ряд заходів в рамках Всесвітнього місячника по збереженню здоров’я жінок.

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання