Телефони

ПОДІЯ: 11 жовтня в Хмельницькому стартував арт-марафон Проекту Кешер «Окрилені рожевою стрічкою», присвячений питанням профілактики раку молочної залози.

ПАРТНЕРИ: Захід був проведений в Хмельницькому обласному художньому музеї за підтримки ХБФ «Хесед Бешт» і Хмельницького онкологічного диспансеру.

ПРО ПОДІЮ: До уваги гостей заходу була представлена виставка фотопортретів Наталії Базилевої. Моделями для цих проникливих робіт стали 10 жінок, які перенесли рак молочної залози. Така виставка заставила глядачів задуматись про важливість турботи про власне здоров’я. Саме вона стала основою для серйозної розмови про профілактику і ранню діагностику раку молочної залози.

Розмову про проблеми профілактики жіночого здоров’я у формі діалогу продовжили ведучі заходу – експертка художнього музею Ольга Нікітіна, лідерка Проекту Кешер в Хмельницькому Ірина Герасименюк, активістка програми «Жіноче здоров’я» Наталя Герасименко і лікарка-мамологиня Хмельницького обласного онкологічного диспансеру Катерина Зубатюк. Жінки зробили перехід до більш практичної частини заходу – пояснили важливість своєчасного проходження діагностики, а К. Зубатюк провела індивідуальний огляд учасниць виставки.

На відкритті виставки були присутні ЗМІ, які в своїх репортажах розповіли про важливість уваги до свого здоров’я і ранню діагностику онкозахворювань, як найбільш дієвого методу профілактики запущених форм хвороби.

Організатори присвятили цей захід пам’яті онколога-маммолога Гаррі Йосифовича Дробнера, який протягом довгих років був волонтером програми «Жіноче здоров’я», брав участь у наших акціях в місті і області з оглядами та консультаціями для сотень жінок.

РЕЗУЛЬТАТИ: Гості заходу дізналися корисну інформацію щодо збереження власного здоров’я, а також пройшли обстеження у лікаря. «Моє життя – моя компетенція» – такий висновок для себе зробила кожна учасниця арт-фарафону.

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання