Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

Пурім, як свято єврейських жінок переплетено зі святом боротьби жінок за свої права у 20 столітті. Не випадковістю є те, що майже завжди Пурім та 8 березня збігаються, адже борчині за права жінок Клара Цеткін та Роза Люксембург знаючи єврейську культуру та роль Естер в історії саме в цей період реалізували свої ініціативи.

А “Проект Кешер” бажаючи вшанувати видатних жінок-єврейок підготували свою ініціативу. І спільно з мисткинею Ольгою Колб створили серію листівок. Чекайте на анонси та листівки у електронній та друкованій формі. Зберіть свою колекцію видатних жінок!

Проект Кешер в Україні – це організація жінок та для жінок, це модель жіночої підтримки та менторства. Саме ця організація свого часу «виростила» в мені основні принципи та інструкцію, як бути хорошою людиною, керуючись єврейськими принципами!”.

Влада Недак

 

“Чим вільнішими стають жінки, тим вільнішими будуть чоловіки. Бо коли ти когось поневолюєш, то ти сам стаєш поневоленим”.

Луїза Невельсон

 

Вірте в себе. Зробіть себе такою (им), щоб щасливо прожити все своє життя. Створіть більшу частину себе, роздуваючи потаємні крихітні іскри своїх здібностей у багаття досягнень”.

Голда Меїр

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок