Телефони

“Потрібен баланс між фізичним і емоційним станом. Про це потрібно говорити, і добре, що є така програма, орієнтована на цей баланс”
 Тетяна Ібрагімова (вчителька навчально-виховного комплексу №141 ОРТ в м. Київ)

ПОДІЯ: 18 квітня в м. Київ відбулась зустріч керівниці напрямку «Жіноче здоров’я» Проекту Кешер Марини Константинової з учителями, завучем з виховної роботи та головою батьківського клубу навчально-виховного комплексу №141 ОРТ

ОБГОВОРЕННЯ: Основними в обговоренні стали такі питання:

  • збереження здоров’я підлітків;
  • створення довірчих відносин між вчителями, батьками та учнями для комфортного діалогу на найпотаємніші теми, що стосуються фізичного та психологічного дорослішання школярів;
  • репродукція;
  • ставлення до свого тіла.

Інформаційні матеріали проекту «Правда про жіноче здоров’я» і цілий комплекс методичних матеріалів, що включає посилання на передачі Громадського радіо – інформаційного партнера Проекту Кешер, були оцінені вчителями на високому рівні.

“Це основа подальшої системної роботи у цьому напрямі з учнями, батьками та вчителями цього навчального закладу” поділилася Марина Константинова (керівниця напряму «Жіноче здоров’я»)

ВІДГУКИ:

“Для наших підлітків збереження здоров’я – дуже важливий аспект. Особливо в період підготовки до іспитів і атестацій в старших класах, коли вони знаходяться в стресовій ситуації – важливо пояснити і їм, і батьками, що ніякий результат не повинен досягатися ціною здоров’я. Потрібен баланс між фізичним і емоційним станом. Про це потрібно говорити, і добре, що є така програма, орієнтована на цей баланс”

 Тетяна Ібрагімова (вчителька навчально-виховного комплексу №141 ОРТ в м. Київ)

“У нашому навчальному закладі ми з радістю використовуємо всі інновації в навчальному та виховному процесі. Раді, що програма, спрямована на збереження здоров’я, прийшла до нас в школу”

Руслана Бернацька (вчителька навчально-виховного комплексу №141 ОРТ в м. Київ)

“Тема здоров’я дітей через побудову довірчих відносин з батьками – це ракурс, що дозволяє по-новому поглянути на ситуацію. Ми тільки почали знайомитися з вашою програмою і готові до системної співпраці”

Ірина Фрідман (вчителька навчально-виховного комплексу №141 ОРТ в м. Київ, керівник клубу батьків)

Захід проведений у межах проекту «Правда про жіноче здоров’я», що реалізується Проектом Кешер за підтримки Канадського фонду «Grand Challenges Canada».

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання