Важливi проєкти
Телефони
Насилля є досі дуже розпосюдженим явищем у нашому суспільстві. Більшість з нас вже є доволі обізнаними: ми знаємо про фізичне, сексуальне, психологічне та економічне насиллля. Проте окрім даних видів, існують також специфічні форми насилля, більшість з яких можуть чатувати на нас прямо на робочому місці. Йдеться про психологічне насилля, яке фактично є «невидимим», саме тому його важко розпізнати. Розповідаємо, на які ознаки варто звернути увагу, щоб ідентифікувати певну форму психологічного насилля.

Мобінг – це будь-яка форма гоніння, переслідування на робочому місці. Тобто, під терміном мобінг розуміють вороже, неетичне ставлення однієї людини або групи людей, яке спрямоване щодо конкретної особи та систематично повторюється.

Ознаки мобінгу:
1. Приховування позитивної інформації про особу.
2. Ізоляція людини від колективу.
3. «Обливання брудом», свідоме і систематичне поширення принизливих пліток.
4. Постійна критика та висміювання.
5. Розмови на підвищених тонах.
6. Доноси керівництву, наклепи.
7. Підступне заохочення керівництва стати на бік агресорів.


Босинг вважається одним із видів мобінгу, в якому бере участь лише керівник/-ця. Це постійна систематична незрозуміла і неконструктивна критика, яка надходить виключно від керівника/ці. Зазвичай метою цькування стає бажання керівника/ці довести людину до звільнення.

Ознаки босингу:
1. Головна і безперечна ознака босингу – постійна і неконструктивна критика з боку керівника/-ці.
2. Коли замість оцінки вашої роботи керівник/-ця переходить на обговорення ваших особистих якостей або уявних недоліків.
3. Ваші професійні якості не беруть до уваги: не відзначають досягнення, а ставлять їх під сумнів, занижують значимість ваших професійних перемог, які працюють на спільну справу.
4. Із задоволенням знаходять і відзначають у вашій роботі промахи, перебільшують їх значимість.
5. Вимагають виконання роботи в надурочний час або у вихідні дні.


Сталкінг – прояв психологічного насильства, коли кривдник/-ця переслідує жертву в реальному житті і онлайн та нав’язливо вимагає її уваги.

Ознаки сталкінгу:
1. Постійно зустрічаєте людину поряд зі своїм місцем роботи, навчання чи домом; вона знає ваш розклад та шукає зустрічі попри вашу незгоду;
2. Отримуєте постійні повідомлення, дзвінки чи листи – навіть після прохання зупинитися;
3. Отримуєте небажані подарунки, що слугують інструментом для маніпуляцій та причиною з вами побачитись;
4. Вам погрожують і вимагають зустрічі; переконують, що ви не знаєте, чого насправді хочете;
5. Вашу особисту інформацію, фото чи відео використовують для маніпуляцій та шантажу проти вас.


Аб’юз – стосунки, в яких одна людина порушує особисті кордони іншої, принижує, допускає жорстокість в спілкуванні та діях з метою придушення волі жертви.

Ознаки аб’юзу:
1. Людина негативно відгукується про колишніх партнерів.
2. Людина нав’язує свою допомогу, коли її не просили, або напоказ її проявляє, що ставить в незручне становище її партнера.
3. Людина патологічно ревнує, контролює.
4. Людина не відчуває себе ні в чому винною.
5. Людина поводиться агресивно, коли злиться.
6. Здійснює певні дії, які можуть залякати жертву.
7. Людина керується подвійними стандартами: все, що їй вигідно, вона вважає корисним і потрібним.


Харасмент – форма дискримінації, яка включає будь-яку небажану та настирливу фізичну і словесну поведінку, що ображає або принижує людину, або порушує недоторканність її приватного життя (докучання, сексуальні натяки, жести та інші дії, які можуть образити або принизити іншу людину). Харасмент — це не тільки про сексуальні домагання.

Ознаки харасменту:
1. Двозначні електронні листи та інші повідомлення.
2. Непристойні жарти або анекдоти з сексуальним підтекстом.
3. Сексуальні коментарі про зовнішність, одяг або частини тіла.
4. Дотики та погладжування без дозволу.
5. Образливі коментарі про чиюсь сексуальну орієнтацію або гендерну ідентичність.


Газлайтинг – специфічний вид психологічного насилля, психологічна маніпуляція, завдання якої полягає в тому, щоб змусити людину засумніватися в об’єктивності того, що відбувається. Газлайтинг – це форма психологічного насилля, коли аб’юзер намагається переконати жертву в тому, що вона поводить себе неправильно, дещо «дивно». Змушує сумніватися у своїх діях, реакціях і відчуттях, у своїх переживаннях і спогадах. Людина, яка застосовує газлайтинг, називається газлайтером.

Ознаки газлайтингу:
1. Думка працівника/-ці взагалі не розглядається, у відповідь звучать нелогічні контраргументи.
2. Розмова про питання, яке важливе для працівника/-ці, постійно відкладається, не може відбутися – керівник/-ця уникає спілкування будь-якими методами.
3. Працівнику/-ці постійно наголошують, що він/вона не може мати власної думки, що його/її ідеї, пропозиції надумані, нереальні, не можуть бути реалізовані.
4. Працівника/-цю переконують у тому, що його/її стурбованість якимись робочими питаннями, бажання обговорити робочі проблеми – це особиста проблема, яка пояснюється «неадекватним станом».
5. Постійне наголошення на тому, що працівник/-ця неправильно запам’ятовує розпорядження, доручення, факти, репліки з розмов.


Цей чек-лист різних форм насилля було розроблено в межах проєкту випускниці нашої програми «Жіноче єврейське лідерство-2020».

Проєкт «Насилля, яке ми не помічаємо» спрямований на боротьбу з психологічним насиллям на робочому місці. На жаль, наше суспільство не обізнане щодо такого виду насилля. Ми створили тест, де людина може спробувати здогадатися, про яку форму насилля йдеться у різних ситуаціях, а також чек-лист з ознаками таких форм. Ситуації бралися з реального досвіду, на жаль, це історії, які справді були (с) Марія Маневич, Чернігів.

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок