Важливi проєкти
Телефони

ПОДІЯ: 16 вересня, на запрошення Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт» на честь 20-річчя, регіональна представниця ВЖЄО «Проект Кешер» Тетяна Войталюк взяла участь в урочистому святкуванні ювілею.

ОСНОВНЕ: З 1999 року Проект Кешер працював з Хмельницьким «Хесед Бешт» щодо формування жіночого єврейського руху і створення активно діючих жіночих груп. У цілому, «Проект Кешер» та «Хесед Бешт» об’єднує 20-річна співпраця і дружба:

  • в 2001 році в м. Хмельницький був відкритий один з перших в Україні комп’ютерних центрів ОРТ-Кешернет
  •  в 2008 і 2012 році в єврейські громади м. Хмельницький і Кам’янець-Подільський Проектом Кешер були передані два Сувої Тори

Лідери жіночих і молодіжних груп в містах Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Тернопіль входять до складу Форуму представників Проекту Кешер в Україні. Це одні з найактивніших жіночих груп, які в своїх містах реалізовують соціально-значущі ініціативи в межах таких наших проектів, як:  «Жіноче здоров’я», «Мистецтво жити разом», «Тиждень толерантності», «ОРТ-КешерНет», «Школа успішних жінок», «Жіноче єврейське лідерство». А також проекти по неформальній єврейській освіті та єврейським святкуванням, які активістки реалізовують в своїх єврейських громадах.

Проект Кешер від щирого серця вітає Хмельницький благодійний фонд «Хесед Бешт» з 20-річним ювілеєм!

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок