Телефони

“Кожен раз я переконуюся, що разом ми можемо зробити дуже багато!”
Анна Шпунт, активістка Проекту Кешер

ПОДІЯ: 12-18 серпня у Львові пройшов III Міжнародний волонтерський табір спадщини (III International Volunteer Haritage Camp).

УЧАСНИКИ: волонтери  Lviv Volunteer Center і  Volunteer Community, волонтери з України, Німеччини, Росії, Ізраїлю, Білорусії та Америки, серед яких були й активістки Всеукраїнської жіночої єврейської організації «Проект Кешер».

ОРГАНІЗАТОРИ ТА ПАРТНЕРИ: Організатори – Львівський волонтерський центр Lviv Volunteer Center. Представниці Проекту Кешер у Львові і Львівській обл. Гавриліна Галина і Анна Шпунт, Марія Естріна, Олександра Білявська входили до складу оргкомітету. Подяка за фінансову підтримку наступним організаціям: Mіністерству закордонних справ Німеччини (Auswärtiges Amt); німецьким організаціям EVZ Foundation, Meet up: Deutsch-Ukrainische Jugendbegegnungen Німецько-Українські зустрічі , Robert Bosch Stiftung Service Civil International (SCI) ; довіреному у справах США в Україні пану Вільяму Тейлору (Посольство США в Україні – U.S. Embassy Kyiv Ukraine) за зустріч і спілкування з учасниками табору, незважаючи на напружений робочий графік; Львівській міській раді та заступнику мера міста Andriy Moskalenko зокрема за сприяння та підтримку; Об’єднаному розподільчому комітету JDC та All-Ukrainian Jewish Charitable Foundation “Hesed-Arieh”; організаціям зi США: RAJMN, Minneapolis Jewish Federation; Lviv Jewish Cultural Society.

ПРО ПОДІЮ: Протягом 6 днів понад 60 учасників з 6 країн отримували багато цікавої інформації, брали участь в різноманітних майстер-класах, а головне долучалися до збереження єврейської спадщини.

Представниці «Всеукраїнської жіночої єврейської організації «Проект Кешер» взяли безпосередню участь в підготовці і проведення заходу. Галина Гавриліна, голова львівського осередку Проекту Кешер та одна з тих, хто причетна до формування молодіжного єврейського руху у Львові, провела презентацію діяльності ПРОЕКТУ КЕШЕР в цілому і діяльності жіночої та молодіжної групи м.Львова. Учасники табору і гості з інших країн були вражені тим обсягом і тими великими справами, які реалізовувалися в межах програм Проекту Кешер на території Львова та Львівської області. І один з напрямків діяльності львівської молоді – це збереження єврейської спадщини.

“Неважливо з якої ти країни, якою мовою ти говориш, якщо ти щирий і робиш багато для того, щоб твоє майбутнє покоління коли-небудь побачило цінну спадщину, яке тобі залишили покоління. Кожного разу я переконуюся, що разом ми можемо зробити дуже багато!”, зазначила Анна Шпунт

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання