Важливi проєкти
Телефони

“Для дитини традиція – це своєрідний «острівець» стабільності”
Влада Недак, директорка програм Проекту Кешер

ПОДІЯ: 9 червня у м. Київ керівниця програм Проекту Кешер Влада Недак у якості експертки взяла участь у авторському семінарі експертки проекту “Правда про жіноче здоров’я”, гінекологині Наталії Сіліної – “Ми дорослішаєм разом”.

ТРЕНЕРИ: Наталія Сіліна – кандидатка медичних наук, лікарка гінеколог-ендокринолог вищої кваліфікаційної категорії, гінекологиня підліткового та дитячого віку, засновниця освітнього проекту для жінок «Dr.Silina Школа жіночого здоров’я», Влада Недак – директорка програм Проекту Кешер, керівниця проекту «Правда про жіноче здоров’я», керівниця семінарів «Мами-доньки», Наталія Простун – дитяча та сімейна психологиня вищої категорії, психотерапевтка, консультантка з людської сексуальності. Засновниця дитячого психологічного клубу «Я та інші»

ОРГАНІЗАТОРИ та ПАРТНЕРИ: Захід відбувся в межах освітнього проекту Dr.Silina Школа жіночого здоров’я за підтримки фонду Освітній Центр Фонду Олени Пінчук

ПРО ПОДІЮ: Семінар зібрав десятки мам та доньок, які впродовж 5-годинного інтенсиву вивчали ази правильної комунікації в питаннях здоров’я.

Питання дорослішання, фізіології, прояленія сексуальності, побудови відносин, першого сексуального досвіду, першої менструації і гігієни – це те, що майстерно подала Наталія Силіна, саме так, як важливо почути дівчаткам від лікаря і перебуваючи поруч з мамою, відчути себе на рівних з нею в цьому моменті, розуміючи свою жіночу фізіологію.

Психологиня Наталя Простун розповіла про те, що собою являє процес формування підлітка, які його тривоги, в чому його невпевненість, перейшла до питань самосприйняття себе і своєї сексуальності, того, як переживає дівчинка своє становлення і формування в дівчину з психологічної точки зору.

Своєю чергою, наша програмна директорка Влада Недак, яка має досвід роботи у семінарі «Мами-доньки» більше, ніж 15 років, розповідала учасницям про сімейні традиції та цінності передачі їх від покоління до покоління:

“Я починала з того, що вела міні вправи з дівчатками підлітками, і ось уже 5 років, як я керівник семінару, займаюся як програмою і набором учасниць, так і подальшою діяльністю наших пар в громаді і по житті. Я, багато років пізнаючи цінність традицій іудаїзму, вивчаючи досвід єврейського народу в їх передачі від покоління до покоління, говорила про роль підтримки традицій в сім’ї, чому для дитини традиція – це свого роду «острівець» стабільності. Ми розібрали, за яким принципом традиція будується і зберігається, а також як створити нову традицію. Традиції підсилюють почуття гордості за свою сім’ю. Це зв’язок між поколіннями і важливо вже зараз подбати про те, що ми передамо своїм дітям і яку пам’ять залишимо їм про себе”

РЕЗУЛЬТАТИ: Учасниці семінару мали змогу дізнатися багато необхідної інформації не тільки про власне здоров’я, але й про важливість правильної комунікації та передачі цінностей і традицій. Так, Влада Недак зазначила:

“Еміль Дюргейм говорив: «Коли традиції сильні, в законах потреби немає, коли ж традицій немає, закони все одно не виконуються». Тому, створюючи сильні традиції, ми отримуємо не тільки міцні родинні зв’язки, а й розуміючих та відповідальних дітей”

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання