Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

Від самого початку війни в Україні глобальна спільнота Project Kesher організовує підтримку українських жінок та сімей. Проект Кешер Україна має мережу з понад 300 активісток, які родом із більш як 40 міст. Більшість з них були вимушені покинути свої домівки, але вони продовжують допомагати іншим. Спричинена війною криза біженців першою чергою торкнулася жінок і дівчат. Чоловіків призивають на військову службу, їм заборонено подорожувати, а жінки їдуть у безпечне місце із дітьми та літніми родичами, маючи обмежені фінансові ресурси та  не маючи кредитних карток.

Проект Кешер в Україні відреагував на ситуацію та потреби такими способами:

1) Допомога жінкам у прийнятті рішення – коли і куди евакуюватись;

2) Надання екстрених грошових грантів жінкам, які не мають ресурсів (на сьогоднішній день надано 180 грантів на загальну суму 65 000 доларів США); 

3) Оренда автобусів та мінівенів для допомоги в евакуації в ключових містах (з початку квітня евакуйовано понад 1300 осіб).

Проект Кешер допомагає і тим дівчатам та жінкам, які залишились в України, включно з тими, хто є переміщеними особами.

 

Наразі ми надаємо фінансову підтримку жінкам та їхнім сім’ям, які переїжджають у безпечніше місце в Україні чи в іншу країну, і тим, хто збирається повернутися в Україну. А також підтримуємо проєкти, що допомагають постраждалим від війни українцям, які перебувають в Україні, з евакуацією, наданням харчування, житла, медикаментів.

Якщо ви потребуєте нашої допомоги, будь ласка, заповніть форму. Розгляд заявки триває 3-5 днів. Ми залишаємо за собою право призупиняти прийом, коли кількість запитів перевищує технічні можливості опрацювання (дякуємо за розуміння):

особисті гранти https://forms.gle/Yur7uATzMBo2X7qT8

гранти для волонтерських ініціатив https://forms.gle/VmgWLVTLS6UgBojL8

 

Зараз важко визначити майбутні потреби, але ми щодня спілкуємося з нашими активістками. Незалежно від того, чи вирішать люди залишитися, евакуюватись чи відправитися до Ізраїлю, Проект Кешер буде з жінками, де б вони не були.

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок