Важливi проєкти
Телефони

“Але з кожним роком Проект Кешер дає нам нову ідею, нові думки для роздумів і зростання.
Це унікальна організація, яка все робить для того, щоб жінка була вільною”

Гульнар Батирова (учасниця першого Седеру в Тернополі)

ПОДІЯ: Святкування Міжнародного жіночого Седеру групами жінок Проекту Кешер в містах: Біла Церква, Суми, Тернопіль

ОСНОВНЕ:

Біла Церква. 5 квітня в недільній школі м.Біла Церква відбулося святкування Жіночого Седера, Олена Федорова провела заняття для жінок «Криниці Мирьям». 20 жінок зібралися, щоб поговорити про роль жінки, її енергію і значущість. Говорили про те, як КЕШЕР всіх об’єднує в одну велику родину.

 

Суми. 8 квітня в БФ «Хесед Хаїм» Тетяна Мирська провела Жіночий Седер для співробітників і волонтерів єврейської громади. Зустріч проходила за методичною розробкою «Дивовижний колодязь». Зустріч була насиченою цікавою інформацією та розмовами з поглибленням в історію і традицію.

 

Тернопіль. 8 квітня в жіночій групі при БФ «Хесед Бешт» пройшла зустріч на честь 25-річчя Жіночого Седера. Для жінок Тернополя це 19-й Седер. Говорили про роль жінки в єврейській історії та про підготовку до свята Песах.

 

Івано-Франківськ. Представництво All-Ukrainian Jewish Charitable Foundation “Hesed-Arieh” спільно з Проект Кешер в Україні ініціювало проведення Міжнародного жіночого Седеру у місті. Жінки говорили про Песах, Вихід із Єгипту та роль жінки в єврейській історії.

 ВІДГУКИ УЧАСНИЦЬ:

“Мій перший Седер був в 1999 році, тоді це було все в новинку для нас. Але з кожним роком Проект Кешер дає нам нову ідею, нові думки для роздумів і зростання. Це унікальна організація, яка все робить для того, щоб жінка була вільною”

Гульнар Батирова (учасниця першого Седера в Тернополі)

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання