Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

Наші учасниці семінарів «Мами-доньки» мають можливість реалізувати свої мініпроекти, присвячені темі зв’язку поколінь. Один із таких мініпроектів реалізує у Запоріжжі на базі ЕОЦ «Мазл тов» Ольга Павлик, випускниця програми «Жіноче єврейське лідерство» та учасниця проекту «ЛаДор ВаДор». У межах проекту відбулося вже декілька зустрічей (у тому числі і онлайн).

Що відбулося?

Чергова зустріч пройшла 7 серпня, у межах якої 6 пар мам з доньками-підлітками виїхали за місто в культурно-історичний комплекс «Етносело», щоб разом зустріти Шабат. Тут же у них була можливість зустрітися з психологом і арт-терапевтом, поговорити про складнощі взаємин мам і доньок в період дорослішання дітей.

Що цікаво було на зустрічі?

Протягом двох днів мами і доньки:

  • знайомилися одна з одною,
  • вивчали цікаву вікову психологію,
  • виконували творчі завдання,
  • обмінювалися секретами домашньої єврейської кухні,
  • ділилися сімейними традиціями.

Організаторами були запропоновані різні види діяльності, щоб мами і доньки змогли в неформальній обстановці ще краще пізнати одна одну.

Родзинкою цього вікенду став квест, в якому мами помінялися доньками і створили пари.

Результати зустрічі

Знайомство з «звичайними сімейними проблемами» показало, що вихід з конфліктних ситуацій завжди є. Підтвердження цьому вони знайшли на сторінках Тори.

Вивчення єврейських сімейних цінностей для багатьох стало не тільки пізнавальним, але й дуже цікавим процесом.

Спільна реалізація завдань допомогла мамам та донькам побачити одна одну з іншого боку і поглянути на проблеми взаємовідносин «крізь призму» довірчих відносин. Учасниці обмінювалися історіями успіху, робили відео- і фото трансформації.

«Здавалося б, усього декілька днів, а як сильно таке спілкування змінило нас, їдемо з надією на нові швидкі зустрічі», – поділилася одна з учасниць.

А попереду підготовка до осінніх свят, зустріч Рош ха-Шана і безліч нових перспектив…

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок