Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200
Ми знаємо, наскільки молодим матусям важлива підтримка та розуміння, а також людина поруч, з якою можна поділитися своїми турботами.


Нещодавно ми відвідали пологові будинки Кривого Рогу та Дніпра разом з Еллою Гончаровою – координаторкою проєкту «Мама для мами» та Оленою Колпаковою – регіональною менеджеркою Проекту Кешер в Україні. Нам вдалося завітати у 9 пологових будинків – 3 у Кривому Розі та 6 у Дніпрі.

Під час візитів ми презентувати наш проєкт «Мама для мами» молодим матусям та керівництву пологових будинків, зустрілися з головними лікарями усіх закладів.На жаль, не у всіх пологових будинках у штаті наявний психолог, а матусь виписують переважно на третю добу після пологів. Якщо жінка має післяпологову депресію або просто емоційне перенапруження, за такий короткий термін – кілька днів, неможливо виявити проблему і надати допомогу. Саме в цьому аспекті ми бачимо перспективи нашої співпраці з психологами та співробітниками пологових будинків, які можуть розповісти про проєкт, поділитися контактами. А що найважливіше – вони мають можливість донести, що не слід боятися або соромитися своїх тривожних думок, а варто звернутися за допомогою. І отримати її можливо у проєкті «Мама для мами»!У приміщеннях пологових будинків ми розмістили плакати з інформацією про проєкт, а також кожна матуся отримала флаєри із запрошенням стати учасницею проєкту. Окрім цього, 345 матусь отримали невеличкі подаруночки для своїх новонароджених малюків від наших партнерів Action For Post-Soviet Jewry.

Бажаємо матусям та їхнім малюкам здоров’я, а ми, у проєкті «Мама для мами» завжди поруч і готові допомогти та підтримати!

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок