Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

Цього року, у межах нашого проєкту «Жіноче єврейське лідерство», декілька учасниць отримали міні-гранти від Проекту Кешер в Україні та можливість реалізувати власний соціальний проєкт.

Одним із таких проектів став міні-проєкт «Гармонія в тобі» Аліни Мельник, психологині, бізнес-тренерки, за сумісництвом дружини і мами двох дітей, членкині єврейської громади «Халом» (м. Київ).

Що цікавого відбулося у проєкті?

За 2 місяці проєкту,  з дотриманням всіх карантинних норм та поєднанням онлайн та офлайн методик, було проведено 5 занять для жінок різного віку і регіонів України. Загалом заходи відвідало більше 60 осіб:

  • онлайн-зустріч «Гармонія душі» (17.09);
  • онлайн-зустріч «Шаббат перед Йом-Кіпуром» (25.09);
  • онлайн-зустріч «Вечір перед Йом-Кіпуром» (27.09);
  • офлайн-захід в Києві в «Халомі». Присутні 5 осіб та тренер офлайн з підключенням онлайн учасниць жіночого клубу. Тема заходу «Суккот та комунікація в родині» (04.10);
  • онлайн-зустріч «Антистрес для трудоголіків» (08.10).

Проєкт «Гармонія в тобі»  ще триває та перед Ханукою відбудеться ще одна цікава та корисна зустріч.

Чого вдалося досягти?

Впродовж зустрічей ефективно поєднували інтерактивне навчання жінок єврейської традиції та психологічні практики, торкнулися пізнавальної, емоційної і поведінкової сфер. На 5 занятті учасниці отримали методику роботи зі своєю та чужою поведінкою через провідні психологічні канали, що дало можливість учасницям отримати ефективні «інструменти» і навички для знаходження балансу в різних сферах життя.

Учасниці вебінарів зазначали, що відчувають розуміння цінності збереження єврейської традиції та цінують можливість це обговорити у колі однодумців. У результаті вдалося створити безпечний простір для спілкування і дати жінкам інструменти для психологічної опори.

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок