Телефони

“Кешер – це не тільки зв’язок між країнами, а й зв’язок в часі”
Лілія (учасниця тренінгу)

ПОДІЯ: 5 квітня  в м. Чернігів в приміщенні благодійного фонду «Хесед Естер» відбувся тренінг, організований Проектом Кешер

ТЕМА: «Від усвідомленого волонтерства до розвитку єврейської громади»

ТРЕНЕР: Тетяна Войталюк – регіональна представниця Проекту Кешер

УЧАСНИЦІ: активістки та волонтери Проекту Кешер із м. Чернігова, а також волонтери чернігівських єврейських організацій

ПАРТНЕР: Чернігівський благодійний єврейський фонд «Хесед Естер»

ОБГОВОРЕННЯ: На тренінгу учасниці говорили про волонтерство, обговорювали та визначали основні фактори, що впливають на мотивацію для здійснення волонтерства.

Також, на прикладі історії, були розглянуті факти, що роблять групу людей командою. Так, надзвичайно цікавою виявилась вправа «Моє місце в єврейській громаді», виконання якої дало змогу наочно показати, що група учасниць – це злагоджений механізм, який давно діє спільно і є серцем єврейської громади.

Окрім цього, на зустрічі відбулася презентація програм та нових проектів діяльності Проекту Кешер. Учасниці тренінгу дізналися, як можуть розкривати свої лідерські якості, отримувати нові знання і реалізовувати свій потенціал в соціально значущих проектах. Цікаво, що дівчата та жінки відзначили, що усі програми Проекту Кешер націлені на особистісний ріст жінки і розвиток єврейської громади. Так, учасниця тренінгу Світлана, яка раніше брала участь у семінарі «Мами-дочки», поділилась:

“У 2015 році ми з донькою брали участь в семінарі Проекту Кешер для мам і дочок. Цей семінар просто перевернув наші з нею стосунки. Ми з моєю дочкою стали краще розуміти один одного. Зараз ми подруги і я точно кажу, що це завдяки цьому семінару”

 Показовим було й те, що тренінг у Чернігові відбувався за два дні до святкування Міжнародного жіночого Седеру. Тому саме він і став заключною темою зустрічі. На зустрічі були жінки, які пам’ятають перший Седер і перші зустрічі жіночого клубу. Адже у Чернігові розпочалася історія Проекту Кешер і жінок, які стояли біля витоків єврейської громади Чернігова та робили історію Проекту Кешер в Україні. Вони розповіли інших учасницями про свій досвід та значення жіночого Седеру.

Ключовим моментом зустрічі стали дзвінки з Ізраїлю від тих жінок, які просували КЕШЕР в Чернігові, а тепер є активними волонтерами Проекту Кешер в Ізраїлі.

“Я пам’ятаю перші зустрічі жіночого клубу Проекту Кешер, ми їздили в Черкаси до подруг, обмінювалися інформацією, досвідом. А сьогоднішні дзвінки з Ізраїлю з привітаннями повернули мене в той час. Кешер – це не тільки зв’язок між країнами, а й зв’язок в часі” –  Лілія (учасниця тренінгу)

РЕЗУЛЬТАТИ: У результаті, учасниці зустрічі-тренінгу отримали змогу поспілкуватися, обмінятися власними думками та досвідом, а також дізнатися для себе багато нової та корисної інформації про волонтерство, лідерство та самореалізацію.

“Ми віримо, що ця зустріч дала імпульс до нових ідей і нових дій активних жінок Чернігівської громади. Об’єднавши наші зусилля, ми можемо зробити світ навколо нас краще. Удачі нам усім!” – Тетяна Войталюк (регіональна представниця Проекту Кешер)

 

Ви також маєте можливість приєднатися до подібних цікавих заходів!

Слідкуйте за нашими наступними заходами в розділі «Анонси»

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання