Телефони

“Ціль цього заходу полягає у тому, щоб кожна жінка нашого міста мала правдиву інформацію про збереження свого здоров’я… і розуміла куди їй звернутися у разі виникнення певних питань”
Тетяна Войталюк,  регіональна представниця Проекту Кешер

ПОДІЯ: 27 травня у м. Рівне у межах проекту «Правда про жіноче здоров’я» в приміщенні Пологового будинку відбувся інформаційний семінар «День здоров’я»

УЧАСНИЦІ: близько 70 жінок різного віку

ВЕДУЧІ та ТРЕНЕРКИ: Тетяна Войталюк, регіональна представниця Проекту Кешер, Тетяна Жабчик, лікарка-гінекологиня, заступниця Головного лікаря з амбулаторної роботи, Наталя Кучевська, практична психологиня, магістрка психології і психотерапевтка за методом символдрама, Тетяна Кірєєва, фітнес-тренерка, інструкторка з бодіфлексу, сертифікована спеціалістка з корекції ваги, Дар’я Єфіменко, координаторка з освіти та PR «Volunteer Community», Наталя Гончар, волонтерка «Rivne Volunteer Community»

ОСНОВНЕ: На трьохгодинному заході учасниці отримали змогу як почути достовірну та правдиву інформацію від спеціалістів про своє здоров’я, так і взяти участь у практичних заходах. Зокрема, для жінок були організовані та проведені такі заходи:

  • лекція з лікаркою-гінекологинею на тему профілактики та попередження раку;
  • бесіда із психологинею щодо попередження депресії;
  • майстер-класи з АРТ-терапії та практичної психології за методикою символдрами;
  • фітнес-вправи з бодіфлексу та індивідуальні консультації фітнес-тренерки щодо підтримки форми після пологів.

РЕЗУЛЬТАТИ: У цілому, учасниці Дня здоров’я дізналися багато корисної інформації щодо власного здоров’я, а також цікаво провели час та отримали здоровий відпочинок і спілкування.

Як показує практика, наша спільна діяльність із громадськістю та спеціалістами не тільки допомагає порушити актуальні теми жіночого здоров’я, але й виробити шляхи їх вирішення!

Захід проведений у межах проекту «Правда про жіноче здоров’я», що реалізується Проектом Кешер за підтримки Канадського фонду «Grand Challenges Canada».

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання