Важливi проєкти
Телефони

 «Ми, лікарі, дуже вдячні за можливість поділитися своїми знаннями для освіти людей. Це важлива складова нашої діяльності – не тільки лікувати, але і давати рекомендації щодо запобігання захворювань та збереження здоров’я»
Наталія Дідик, лікарка-експертка вебінару

Чому це важливо?

У час, коли комп’ютер та смартфон стали нашими незмінними спутниками та помічниками, питання здоров’я очей стало, як ніколи, актуальним.

Саме тому 18 серпня ми організували та провели вебінар “Про зір: здоров’я та краса жіночих очей” із запрошеними експертками-офтальмологинями. Участь у вебінарі взяли дівчата та жінки Проекту Кешер із різних країн, обговорюючи питання збереження свого зору в умовах підвищеного навантаження у зв’язку із використанням комп’ютерів, телефонів, і інших гаджетів.

Розібратися в цій темі учасницям вебінару допомагали ведучі-експертки вебінару:

 • Катерина Грижимальська – лікарка-офтальмологиня, кандидатка медичних наук
 • Наталія Дидик – лікарка-офтальмологиня, окулопластична хірургиня

Про що можна дізнатися?

На вебінарі розглядалися такі запитання та теми:

 • Вплив гормонального фону на зір.
 • Що таке синдром «сухого ока», і як уникнути цього явища?
 • Як взаємопов’язані кількість рідини, що випивається і стан органів зору?
 • Важливі для цієї сфери продукти харчування і вітаміни.
 • Безпечна з точки зору очей косметика.
 • Підбір окулярів – для читання, прогулянок, роботи на комп’ютері та комфортного використання гаджетів.
 • Які сонцезахисні окуляри наші помічники, а які – не дуже?
 • Які нові ризики для здоров’я органів зору принесла нам ситуація пандемії COVID-19?
 • Метод блефаропластики як можливість продовжити молодість наших очей.

Що кажуть учасниці?

«Спасибі Проекту Кешер і лікаркам-експерткам за дуже потрібну і цікаву інформацію. Ми маємо можливість дізнатися про причини проблем, і отримати алгоритм їх усунення, і, головне, профілактику. Я завжди запрошую до участі в таких заходах жінок з своєї групи і громади. А вони потім діляться отриманими знаннями зі своїм колом знайомих і друзів», – Галина Райзман, Черкаси

«Дуже важливо, що ми отримали інформацію з усіх сторін, і з точки зору збереження здоров’я, і ​​з точки зору збереження краси та молодості. Такі елементарні знання, як підбір безпечних засобів для зняття косметики, догляду за шкірою – це для багатьох інформація не надто відома. А ми повинні знати основи збереження здоров’я і догляду за собою, і такі зустрічі – дуже важливий щабель в підвищенні нашої грамотності в цій сфері» – Наталя Бабаян, Волгоград

 

«Турбота про зір, про комфорт і красу очей – один з важливих аспектів культури збереження фізичного та психологічного здоров’я і якості життя. У період, який ми всі переживаємо, коли через пандемію COVID-19 ми змінюємо звичний спосіб життя, способи спілкування, роботи, дозвілля, на очі лягає додаткове навантаження. Тому ми запросили наших партнерів, лікарів-офтальмологів, для обговорення цієї теми на вебінарі. І ми дуже сподіваємося, що після вебінару його учасниці зроблять конкретні кроки для профілактики офтальмологічних проблем, діагностики свого зору, і збереження молодості та краси очей», – Марина Константинова, керівниця напрямку «Жіноче здоров’я», модераторка вебінару.

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок