Телефони

ПОДІЯ: 3 жовтня і 10 жовтня в Херсоні активістки Проекту Кешер провели просвітницькі заходи в межах акції «Я вибираю життя! А ти?”

ГОЛОВНЕ: Стартом кампанії стала акція в міському сквері, яку провели 3 жовтня. Мешканки з інтересом зупинялися біля майданчика, який організували учасниці програм «Правда про жіноче здоров’я» та «Жіноче єврейське лідерство», дізнавалися більше про важливість збереження здоров’я і знайомилися з корисними інформаційними брошурами про здоров’я.

10 жовтня пройшов тренінг «Про здоров’я треба знати, і про здоров’я треба дбати». В читальному залі міської бібліотеки №9, з якої Проект Кешер співпрацює багато років, медпрацівниця міської лікарні ім. О. Лучанського Л. Громко провела презентацію своєї книги «Навіть найбільш зухвала мрія …».

Потім лідерка Проекту Кешер в Херсоні, керівниця жіночої групи «Хая» Ірина Гладка провела мотивуюче заняття за методикою програми «Жіноче здоров’я»:

«Жовтень – це місяць боротьби з раком молочної залози, але для перемоги над хворобою треба говорити про здоров’я, і ​​навіть не стільки говорити, скільки робити. Наші буклети та Маршрути здоров’я з інформацією для різних вікових груп, консультації від фахівців де пройти діагностику – це важлива сходинка до того, щоб жительки Херсона від теорії перейшли до практики і справді проходили своєчасні обстеження» – підкреслила Ірина.

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання