Телефони

ПОДІЯ: 27 і 28 вересня в Одесі активістки та партнери Проекту Кешер долучилися до заходу Odessa Medical Fest*, організувавши консультаційно-просвітницьку зону «Правда про жіноче здоров’я»

*Odessa Medical Fest проводиться за підтримки Департаменту охорони здоров’я Одеської міської Ради та об’єднує представників медичних установ міста і громадські структури.

ПРО ПОДІЮ: У межах зони жіночого здоров’я усі бажаючі могли отримати консультації щодо питань здоров’я. Зокрема, одна із таких консультацій об’єднала обговорення норм ранньої діагностики онкозахворювань жіночої репродуктивної сфери для різних вікових груп, а також навчання із самообстеження грудей з використанням муляжу:

 «Нам важливо донести інформацію про необхідність своєчасного проходження УЗД грудей, мамографії, самообстеження до максимальної кількості жінок. Адже для того, щоб зробити крок в сторону особистого відповідального ставлення за своє здоров’я, треба знати, що і в якому віці робити для визначення статусу здоров’я твого організму в цілому, і здоров’я грудей зокрема. І ми, представники громадської організації, в цій інформаційно-просвітницької діяльності допомагаємо лікарям зробити профілактику і ранню діагностику захворювань нормою життя сучасної людини», – зазначила мету участі в таких масштабних міських заходах керівник програми жіноче здоров’я Проекту Кешер Марина Константинова

Психолог Клініки, дружньої до молоді Студентської поліклініки №21 Анжеліка Майстренко розмовляла з учасницями фестивалю з широкого кола питань, які хвилювали жінок різного віку. Адже саме психологічні проблеми часто є механізмом, що запускає ментальні і фізичні негативні процеси в організмі. Розуміння взаємозв’язку між цими факторами і пошук гармонійного рішення в сфері здоров’я неможливий без консультації грамотних фахівців.

В нашому наметі також йшли обговорення й інших важливих тем, пов’язаних зі здоров’ям жінок – просвітницької діяльності питаннях репродуктивного здоров’я молоді, питань гормональних змін в різних вікових групах й іншими.

Майданчик фестивалю став платформою для більш детального обговорення подальших спільних дій. Департамент охорони здоров’я Одеської міської Ради та Міський Центр здоров’я підтримали ряд ініціатив Проекту Кешер щодо розширення подальшої взаємодії медичної спільноти і суспільного сектору.

РЕЗУЛЬТАТИ: Учасники медичного фестивалю отримали змогу дізнатися багато корисної інформації для збереження свого здоров’я та здоров’я своїх близьких.

 «Цей фестиваль виявився корисним для всіх членів моєї сім’ї. Я навчилася правилами збереження здоров’я грудей і вирішила зробити УЗД, для 14-річної дочки я взяла дуже цікаві і яскраві брошури, щоб поговорити з нею про зміни в її організмі, і найпотаємніших питаннях фізіологічного і емоційного дорослішання. А моя маленька дочка в ігровій формі дізналася, як лікарі надають першу медичну допомогу, пацієнтами були іграшки, і їй дуже сподобалося бути юним лікарем!» – Галина, учасниця заходу

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання