Телефони

“Ми знаємо, що будемо продовжувати діяльність за програмою «Жіноче здоров’я» і наступного року,
оскільки почавши серйозну роботу, ми не зможемо її зупинити”
Віта Ружанська (лікар-експерт проекту «Правда про жіноче здоров’я»)

ПОДІЯ: 8 квітня у м. Вінниця відбулася спільна зустріч жінок, які відвідують заняття за єврейською традицією в громаді і активу напрямку «Жіноче здоров’я».

ОСНОВНЕ: Координатор проекту «Правда про жіноче здоров’я» Віта Ружанська вперше об’єднала дві громади жінок для обговорення важливих тем – ролі жінок в історії і сучасності. Ребец Хана Горобіц підтримала ідею такої зустрічі, тим більше, що напередодні Песаха жінкам Вінниці було, про що розповісти, і що обговорити.

Розглядаючи на прикладі героїнь єврейської історії роль жінки в позитивній зміні світу, вивчаючи методичну розробку «Дивовижний колодязь», жінки в Вінниці перейшли до сучасності.

Також на зустрічі говорили про підсумки програми «Правда про жіноче здоров’я». Вони в регіоні надзвичайно помітні – від охоплення 20 тисяч жінок інформаційною кампанією щодо збереження здоров’я грудей до проведення за підтримки експертів-лікарів системних тренінгів для медичного контингенту і для школярів:

“Ми знаємо, що будемо продовжувати діяльність за програмою «Жіноче здоров’я» і наступного року, оскільки почавши серйозну роботу, ми не зможемо її зупинити, у нас є домовленості, налагоджені партнерські відносини, і від нас чекають наступних кроків, які ми вже намітили” – сказала на зустріч лікар-експерт проекту «Правда про жіноче здоров’я», Віта Ружанська.

Всі відзначили, що перший жіночий Седер в такому складі був дуже цікавим та корисно-інформативним, а привітання подруг з інших міст зробили його святковим!

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання