Телефони

ПОДІЯ: Святкування 10-ого Міжнародного жіночого Седеру групою жінок Проекту Кешер із м. Маріуполь

ОСНОВНЕ: Зустрівшись, жінки говорили про Вихід з Єгипту, про підготовку до свята Песах, яка починається не з приготування святкової трапези, а з знищення хамец. Цікавим був аналіз та розгляд, що з цього приводу думають мудреці: Раббі Зуся з Анніполя і Раббі Моше Альшейх.

Після цього кожна жінка задумалась над тим, що вона хоче «витрусити» і чого позбутися. Учасниці склали цілий список: прибирання і готування, насильство, нерозуміння, тяжкість єврейської історії.

Після цього жінкам було запропоновано доповнити розглянуте власним досвідом і власними відчуттями та спогадами, пов’язаними з Песахом.

У підсумку було проведено вікторину на тему Песаха. Кожній учасниці було роздано питання і кілька варіантів відповідей, на які потрібно було самостійно відповісти, а потім зачитати. Як з’ясувалося, багато учасниць засвоїли отримані знання про Песах.

Під час застілля жінки обмінювалися своїми думками і багато говорили про свободу, а також отримували дзвінки від своїх однодумець з інших міст та країн. Під час цього відчувалося єднання всіх жінок, здавалося, що для жінок відстань не є перешкодою.

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання