Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

«Проект – це самореалізація, проект – це допомога людям,
проект – це віха в житті, коли є ДО і ПІСЛЯ»
Ольга Павлік, активістка Проекту Кешер

У кожної із наших активісток є свій унікальний талант. Інколи такі таланти переростають не тільки в цікаве хобі, але й у власний проект. Саме у такий власний проект переросло хобі нашої активістки Ольги Павлік із Запоріжжя. Далі розповідаємо про цей проект детальніше.  

Фотографія допомагає відкрити душу: про ідею проекту

Поштовхом для реалізації власного проекту, як зазначає Ольга Павлік, стала участь в лідерській програмі Проекту Кешер, де однією із ключових тем була тема написання та реалізації власних проектів.

Проте сама ідея виникла у активістки більше трьох років тому. Вона хотіла створити проект, у якому б використовувались творчі методики для розкриття учасниць самих себе та своїх коліжанок і родичок. І оскільки Ольга захоплюється фотографією, у грудні 2019 року виник її фотопроект «Ган Симхот». Його місія – за допомогою зустрічей та фотосесій, розкрити жінок різних поколінь, їхні творчі задатки, провести час у спілкуванні та обміні емоціями:

«У своїй роботі я часто зустрічаюсь із проблемами комунікації між рідними людьми. Я захоплювалася фотографією і знаю, що робота з фотографом – це диво, при якому відбувається відкриття душ, і слова фотографа діють магічно…»

Креативні фотосесії для сімей «Сильні духом. ТОП 10»: про перший етап проекту

Проект «Ган Симхот» складався з декількох важливих етапів. На першому етапі для жінок трьох поколінь із різних громад міста були організовані семінари-практикуми. На такі зустрічі були запрошені фахівці, які в ігровій формі знайомили учасниць різних поколінь з правилами позування, візажу, атрибутики та стилістики.

Після таких семінарів учасниці залишалися на креативну фотосесію «Сильні духом. ТОП 10». Для цього були організовані фотозони на території ЕОЦ «Мазаль Тов», а також з виїздом додому в сім’ї.

Завдяки таким зустрічам учасниці не тільки навчились як правильно позувати для фото та впевнено почуватись перед камерою, але й змогли завести нові знайомства, обмінятись емоціями, а також побачити своїх мам/бабусь/доньок/онучок з нової сторони.

Побачити себе зі сторони: про другий етап проекту

Інша сторона проекту полягала у тому, що учасниці могли не тільки стати героїнями фотосесії, але й подивитись на себе збоку, відкрити у собі та своїх близьких нові горизонти.

Так, після фотосесій «Сильні духом. Топ 10» проходили щотижневі надихаючі зустрічі «Мазл» з переглядом фото- та відео- і взаємокорисним діалогом. Учасниці розповідали про себе, про свої почуття, про очікування, про зміни. Багато відзначали, що фотосесія дозволила по-іншому подивитися на своїх старших і молодших родичок.

Ханукальний марафон: про заключний етап проекту

Заключний етап проекту співпав із Ханукальним тижнем, тому було організовано та проведено велику зустріч, яка зібрала більше 50 гостей. Для гостей зустрічі на великому екрані презентували фото учасниць. Також під час заходу проходили майстер-класи та виставка сімейного рукоділля, де жінки могли презентувати свої таланти.

Наприкінці Хану кального тижня кожна учасниця отримала свої кращі фото на виставці-презентації «Ган Симхот», яка об’єднала всіх учасниць і дала можливість жінкам продемонструвати таланти своєї сім’ї.

Щасливі обличчя на фото: про результати та продовження проекту

Ольга Павлік підкреслила, що учасницям проекту найбільше сподобалось обмінюватись думками, вміннями та враження під час зустрічей, ділитись досвідом в організації побуту та дозвілля. Також за допомогою фото, учасниці розкрилися з іншої сторони, а також побачили з нової сторони своїх рідних і близьких.

У майбутньому активістка хоче продовжити тематику проекту і у неї вже виникли ідеї, як саме це зробити:

«Якщо це фотопроект – то створення колажу з щасливими обличчями рідних і близьких (які в Україні і в Ізраїлі, і в Німеччині і т.д.). Якщо це спілкування – щось пов’язане з садівництвом (клумби, квіти на підвіконні), кулінарією як спільну справу, як предмет гордості…»

Дізнатися більше про проект «Жіноче єврейське лідерство» можна тут.

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок