Телефони

«Форум общинного розвитку» підвів підсумки своєї роботи в 2019 році та окреслив стратегію на 2020 рік.

Представниця ВЖЄО Проект Кешер в Дніпрі Елла Гончарова взяла участь в черговому засіданні «Форуму общинного розвитку», неформального координуючого органу, до якого входять керівники єврейських організацій Дніпра.

Голова правління фонду «Шіурей Тора Любавич» Дан Ісроел Макогон, за вже сформованою традицією, провів захоплюючий урок про прийдешній Юд Шват і його значення.

Потім учасники Форуму проаналізували форми своєї спільної діяльності, обговорили стратегічне бачення роботи Форуму в подальшому. Одним з найбільш важливих пріоритетів роботи було виділено ефективну комунікацію та обмін інформацією між керівниками єврейських структур. Це сприяло створенню зведених інформаційних проектів до великих свят і спільного проведення великих громадських заходів, в тому числі «Дня єврейських знань» і «Виставки-презентації єврейських організацій», де Проект Кешер взяв активну участь.

Було відзначено, що Форум, запропонований як формат для професійного навчання, продовжить курси підвищення професійних компетенцій керівників єврейських організацій міста.

Наступна тема зустрічі – підготовка до святкування Пуриму.

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання