Важливi проєкти
Телефони

ПОДІЯ: 26 липня активістки ВЖЕО «Проект Кешер» м. Запоріжжя організували і провели на шаббатоні квест «До шаббату з миром»

УЧАСТНИКИ: 120 жінок та чоловіків Хеседу

ОРГАНІЗАТОРИ: Ініціювали проведення заходу активістки Проекту Кешер: Лариса Вакулінська, Інна Гамбург, Яна Мосейко, Світлана Фаєнберг і регіональний представник «Проекту Кешер» Сара Штерна на запрошення директора Запорізького благодійного фонду «Хесед Міхаель» Олени Проскурни

ПРО ЗАХІД: Всі учасниці та учасники були розділені на 4 команди, і кожна, згідно свого маршруту, рухалася від станції до станції, розглядаючи на кожній станції питання єврейської традиції. Активістки на практиці втілювали знання, отримані на тренінгах та семінарах Проекту Кешер.

Так, на станції «Скатертина Миру» Світлана Фаєнберг надихала кожну учасницю та учасника внести свою лепту у створення Скатертини Миру, і вийшов шедевр на тканині, наповнений миром і любов’ю!

На станції «Хліб Миру», учасниця лідерського семінару – Яна Мосейко, знайомила жінок та чоловіків з хлібом різних народів. Жінки ділилися своїми секретними рецептами хліба, який печуть у них вдома, передаючи з покоління в покоління. Яна розповіла про халу, які бувають її форми. і що означає кожен інгредієнт в халі.

Великою популярністю користувалася станція «Танець Миру», на якій Інна Гамбург допомагала жінкам та чоловікам кожної групи створювати свій танець миру.

“Ми всі різні, але кожному із нас знайшлося місце в танці. Так і на нашій Землі, якщо підходити зі світом до ближнього, знайдеться місце кожному”, – зазначила Ірина, учасниця заходу

На станції «Молитва про Мир» Лариса Вакулінська надихала учасників на написання власної молитви. Не випадково одна з головних молитов шабата починається із заклику до Миру.

РЕЗУЛЬТАТИ: Підводячи підсумки двогодинного заняття, всі учасниці та учасники із захопленням і гордістю демонстрували загальну «Скатертина миру», де залишили частку від себе. Були зачитані Молитви про Мир, які потім приєднали до повітряних різнобарвних куль і запустили в небо.

“Ми дуже раді, що ми не втрачаємо зв’язок поколінь, яка між нами є. Хочеться, щоб подібні заходи стали традицією» – зазначила директор Запорізького благодійного фонду «Хесед Міхаель” Олена Проскурня, прощаючись з нашими жінками.

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання