Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

“На цьому тренінгу я зрозуміла, як потрібно ставити цілі і йти до своєї мрії”
Тетяна (учасниця тренінгу)

ПОДІЯ: 1 лютого 2019 р. в Києві Всеукраїнська жіноча єврейська організація «Проект Кешер» провела тренінг для активісток з різних єврейських організацій і громад міста.

ТЕМА: «Живу ефективно і з задоволенням: у чому секрет успіху».

УЧАСНИКИ: У тренінгу взяли участь 22 активістки із єврейських організацій та громад міста Києва.

ОБГОВОРЕННЯ: Протягом дня учасниці тренінгу обговорювали такі питання, як: «Що для мене є найголовнішим у житті?», «Що я ціную, і що я роблю?», «Як встигнути все намічене, і втілити мрії в реальність?». Також активістки ділилися своїм баченням основних життєвих цінностей, жіночого успіху, волонтерства, а також про наш внесок у залучення до єврейської громади.
У другій, більш практичній частині, жінки вчилися ставити цілі, використовуючи SMART техніки. Зокрема, розмовляли про власні мрії на майбутнє та шляхи їх втілення в реальність.
Чудовим завершенням продуктивного дня слугувала зустріч Шаббата. Учасниці більше хотіли дізнатися про Проект Кешер і ми з радістю розповіли історію виникнення організації і перші кроки становлення Проекту Кешер в Україні.

РЕЗУЛЬТАТИ: Підсумком зустрічі стало створення Координаційної ради Проекту Кешер міста Києва. Це дасть змогу в майбутньому об’єднати єврейські організації міста для реалізації проектів та заходів нашої організації з метою розвитку жіночого лідерства та єврейських спільнот на місцях.

У зв’язку із цим хочеться побажати нашим активісткам-волонтерам успіхів у подальшому просуванні цієї справи.
Будемо здійснювати її разом, показуючи «Кешер» в дії!

Слідкуйте за нашими наступними заходами у розділі «Анонси»

 

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок