Телефони

ПОДІЯ: 24 вересня у Харкові відбувся захід «Як дожити до 120-ти? Секрети довголіття: що потрібно знати про своє здоров’я».

Захід відбувся в межах проекту «Здоров’я – право на вибір». Проект реалізується активісткою ВЖЕО «Проект Кешер», членом координаційної ради Оленою Бондаренко за фінансової підтримки Хеседа «Шааре Тіква»  в  межах міні-грантів.

УЧАСНИЦІ: жінки Хеседа «Шааре Тіква»

ГОЛОВНЕ: На зустрічі Олена Бондаренко розповіла:

  • про те, як продовжити свою молодість
  • про активне і красиве довголіття без прийому ліків,
  • про будову людського організму
  • про те, як правильно тримати поставу і чому це важливо.

Активістка «Проекту Кешер» на практиці показала кілька корисних соматичних вправ, які є необхідними людям похилого віку.

Натомість, присутні жінки Хеседу «Шааре Тіква» поділилися своїми рецептами довголіття. Наприклад, щодня вживати кисле молоко або йогурт власного виготовлення, пити “часникове молоко”, готувати хліб в домашніх умовах з борошна другого сорту і дотримуватися «правила трьох» – попітніти, відчути справжній голод, втомитися. На думку жінок, ці три стани потрібно відчувати кожен день. Вони забезпечать рух енергії, яка звільнить тіло від застоїв та блоків.

РЕЗУЛЬТАТИ: У результаті учасниці зустрічі дізналися багато корисних «секретів довголіття», які допоможуть їм у піклуванні про власне здоров’я.

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання