Телефони

“Ми провели ряд профілактичних зустрічей з жінками різного віку, і я сподіваюся інформація, яку я давала не залишила людей байдужими. Проект гідний поваги і уваги громадськості”
Олена Бейкун лікар-гінеколог, волонтер проекту

ПОДІЯ: 14 квітня в м. Черкаси відбулася інформаційна зустріч і брифінг у межах проекту «Правда про жіноче здоров’я»

УЧАСНИЦІ: На зустрічі були присутні більше 30 жінок різних вікових категорій. Серед запрошених були лікарі-волонтери, які підтримували проект весь цей рік і жінки з партнерських організацій. А також активістки і керівництво єврейської громади.

ОБГОВОРЕННЯ: Метою зустрічі і брифінгу була презентація діяльності проекту «Правда про жіноче здоров’я» в місті за минулий період, а також планування продовження проекту.

Так, координатор проекту «Правда про жіноче здоров’я» в м. Черкаси, Галина Медведєва, підготувала презентацію даного проекту. Зокрема, був представлений відеоряд на великому екрані телевізора, який стосувався заходів, проведених у межах проекту у м. Черкаси:

  • загалом проведено 8 різнопланових заходів – зустрічей, акцій і Днів здоров’я, тренінгів, присвячених здоров’ю жінок;
  • 4 великі зустрічі пройшли за межами єврейської громади, для жінок міста. Заходи носили просвітницький характер і охопили понад 200 жінок;
  • одна із зустрічей була проведена у формі семінару-тренінгу для працівників освітянської сфери вчителів і бібліотекарів.

Також жінки змогли подивитися уривок з телепередачі, яку знімало місцеве телебачення і перейнятися всією важливістю цього проекту.

Після презентації багато жінок поспілкувалися з лікарями-гінекологами, мали змогу задати їм необхідні запитання як загальному в колі, так і під час індивідуальної консультації.

Лідія Бойко, лікар-гінеколог 2 пологового будинку, ще раз закликала жінок не бути байдужими до свого здоров’я і приходити на профогляди.

Всі учасниці отримали маршрути здоров’я і ознайомчі брошури з адресами і телефонами медичних установ, куди можна звернутися у разі потреби.

Ось кілька відгуків від жінок, учасниць нашого проекту:

 “Я волонтер Проекту Кешер вже багато років. Працюю я медсестрою в поліклініці №4. В цьому році я з радістю і задоволенням стала волонтером проекту «Правда про жіноче здоров’я». Дуже рада, що змогла бути корисною. Впевнена, що проект буде продовжений, і я буду далі допомагати людям, як професіонал і представниця”

Таня Айзін

 “Завдяки проекту я задумалася над своїм способом життя і ось вже другий місяць відвідую жіночий спортивний клуб. Я стала відчувати себе значно енергійніше і бадьоріше. Спасибі проекту”

Оксана Проценко

 “Моя професійна діяльність пов’язана вже з хворобами, а мені так хотілося займатися профілактикою. Я мрію, щоб до мене приходили жінки тільки з хорошими діагнозами. І саме тому я погодилася взяти участь в проекті “Правда про жіноче здоров’я”. Ми провели ряд профілактичних зустрічей з жінками різного віку, і я сподіваюся інформація, яку я давала не залишила людей байдужими. Проект гідний поваги і уваги громадськості”

Олена Бейкун лікар-гінеколог, волонтер проекту

РЕЗУЛЬТАТИ: Учасниці брифінгу ще раз підкреслили важливість реалізації проекту «Правда про жіноче здоров’я», просвітницьку місію зустрічей, організованих у межах проекту та користь, яку вони отримали від участі у них.

В цілому, реалізація проекту «Правда про жіноче здоров’я» у м. Черкаси дала змогу жінкам-учасницям звернути увагу на стан власного здоров’я, підвищивши особисту відповідальність, а також посилити суспільну увагу міста до питань здоров’я та профілактики захворювань.

Проект «Правда про жіноче здоров’я» реалізується за підтримки Канадського фонду «Grand Challenges Canada».

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання