Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

Огляд ситуації

З п’яти центрів адміністратори трьох стали вимушено переміщеними особами. Світлана Сімачова з Вінниці перебуває у Молдові та у міру можливостей допомагає волонтерам на місці, Світлана Захаріна з Черкас – у Відні та допомагає єврейській громаді там, а Юлія Печоріна – у Польщі. Інші знаходяться у своїх містах, при цьому робота всіх п’яти центрів підтримується навіть у віддалених форматах для слухачів.

 

Статистика звернення до комп’ютерної освіти.

Загальна кількість користувачів різних курсів – 87 осіб.

Особливою популярністю користується підліткова група, а також індивідуальні консультації з різних питань комп’ютерної грамотності.

Формат онлайн помітно переважав, у зв’язку з переселенням великої кількості людей, а також з безпекою проведення занять у порівнянні з офлайн зустрічами, які плануються вже на травень за відносно стабільної ситуації в країні.

 

 

 

Комп’ютерний центр ОРТ м. Хмельницький
Розуміючи всі небезпеки ситуації, в центрі комбінуються як онлайн-зустрічі, так і особисті візити додому до учасниць.

До того ж, важливим є той факт, що далеко не всі люди готові ставити питання, що їх цікавлять, в рамках онлайн-конференцій, а схильні обговорювати їх або в телефонному режимі, або домовлятися про проведення особистих консультацій. Останнім часом особливим інтересом користуються курси з комп’ютерної грамотності, користування електронними гаджетами.

У офісних працівників викликають інетерес групи, а також консультації по роботі з таблицями та розрахунками Microsoft Excel, а також правилами безпечної роботи в Інтернет мережах. У центрі всі лекції розроблені заздалегідь і відправляються ученицям навіть у разі нестабільного зв’язку під час онлайн зустрічей.

                                                 

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок