Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

Волонтерський рух став глобальним трендом в 20 столітті. За даними ООН, у світі півтора мільярди людей пов’язані з роботою на добровільних засадах.Вони є у різних сферах та на різних рівнях стають агентами змін, вирішуючи як глобальні, так і локальні проблеми людства. Чому ж люди по всьому світу готові робити щось безкоштовно, вкладати свої ресурси і час? Тому, що волонтерство – це класно, і ми зараз Вам це доведемо!

 8 ПРИЧИН СТАТИ ВОЛОНТЕРОМ/КОЮ

Похожее изображение

1.Ви збільшите собі тривалість життя

Благодійність може зробити Вас здоровішими і продовжити життя. Згідно з дослідженням, опублікованим в Psychology and Aging в 2013 році, люди, які присвячують волонтерству хоча б дві години на тиждень, на 40% рідше за інших страждають від підвищеного артеріального тиску. У 2011 році дослідник з США Сара Конрат виявила, що ті, хто регулярно займається благодійністю, мають більш низькі показники смертності в порівнянні з тими, хто цього не робить. Вона передбачає, що турбота про інших змушує більше піклуватися і про себе.

2.Ви вдосконалите свої таланти

Волонтерські проекти – це величезне поле для творчості. Якщо Ви знаходитесь в пошуку шляхів самовираження, тоді Вам треба бути волонтером. Вмієте малювати – розробіть логотип для нового волонтерського проекту. Займаєтесь спортом – тренуйте команду школярів. Знаєте іноземну мову – станьте волонтером-перекладачем. Фотографуєте – зробіть фотовиставку про руйнування пам’ятників старовини або про щось більш радісне. Чим би Ви не захоплювалися, у волонтерському русі для Вас завжди знайдеться ніша, в якій Ви зможете реалізувати свій творчий хист.

3.Ви знайдете нових друзів

Похожее изображениеВолонтерами стають люди різного віку, різних національностей, різних занять і захоплень. Але всі вони – яскраві, талановиті особистості з невтомною енергією. Беручи участь у волонтерських проектах, Ви заводите сотні нових знайомств, які можуть перерости в міцну дружбу. Це можуть бути люди з інших міст, країн, з інших континентів. Це можливість познайомитися з людьми з іншого кола. Можливість подивитися на світ іншими очима. Звичайно, це опціонально і не повинно бути головною мотивацією робити добрі справи, але, погодьтеся, немає нічого кращого, як реалізація спільних проектів для процесу налагодження міцних зв’язків з людьми. Волонтерство розширює коло знайомств, які можуть стати в нагоді Вам в житті.

4.Ваша самооцінка та мотивація до звершень зросте

Будучи волонтером, Ви допомагаєте людям. Беручи участь в соціальних проектах, Ви робите світ навколо нас, нехай трохи, але кращим. Беручи участь в екологічних акціях, Ви вносите свій внесок у порятунок нашої планети. Ви завжди усвідомлюєте, що даруєте добро і тому Ви самі стаєте кращими. Ви починаєте відчувати себе по-іншому. І ставлення до Вас з боку оточуючих теж змінюється. Окрім того, після участі в благодійних акціях, навіть якщо на них довелося важко попрацювати, Ваш настрій зросте і в кінці дня з’являються нові сили і мотивація для звершень.

5.Вам буде легше влаштуватись на роботу

Перше, на що дивляться, приймаючи Вас на роботу – Ваше резюме. Крім освіти і досвіду роботи, Вас, як правило, просять розповісти, чим ще Ви займаєшся в житті. Волонтерство тут – величезний плюс для Вас. Ви не тільки демонструєте свої особистісні якості – доброту, чуйність, товариськість, організованість, відповідальність, а й показуєте себе різнобічною і розвиненою людиною. У більшості серйозних компаній, що працюють за міжнародними стандартами, досвід волонтера – мало не обов’язкова якість при прийомі на роботу.

Похожее изображение6.Ви зможете подорожувати

Волонтерство – це спосіб життя. Занурившись в цей світ, Ви починаєте самі шукати цікаві проекти, які дозволяють подорожувати не тільки по різних містах своєї країни, але й по різних країнах. Окрім цього, як було зазначено вище, участь у волонтерській діяльності допомагає заводити нові знайомства. Навіть якщо у Вашій волонтерської організації немає виїзних семінарів для учасників/ць, завдяки наявності друзів у різних країнах можна легко спланувати свою подорож. До того всього є ще один бонус – Ви зможете вивчити іноземну мову.

7.Ви робите щось дійсно значуще

Ніхто в кінці своєму житті не згадує про години, проведені в офісі. Що має справжній сенс: комплект шкільних посібників для дітей з інтернату чи відкриття в місті нового заводу? Роздача флаєрів з інформацією про небезпеку вживання наркотиків чи реклама нового автомобіля? Оцінюючи своє життя і свої справи, подумайте про те, що хорошого Ви робите для оточуючих. Зібравши іграшки для дітей Будинку маляти, Ви витрачаєте не так багато часу, але знаєте, що розвиток цих дітей – це і Ваша заслуга. Ви дійсно зробили щось значуще.

8.І нарешті, – Ви просто стаєте Людиною!

Похожее изображениеЛюдина для людини! У всіх цивілізованих країнах волонтерську роботу вважають невід’ємною частиною життя будь-якого громадянина. Якщо Ви в силах – Ви допомагаєте суспільству. Це концепція соціальної відповідальності кожної людини. Давайте поглянемо статистику волонтер(ок)ів в світі і самі в цьому переконайтеся:

  • 19% дорослого населення Франції хоча б раз в житті брали участь у волонтерських акціях. З них 60% регулярно беруть участь в добровольчій роботі, віддаючи їй більше 20 годин на місяць. 46% опитуваних сказали, що вони стали волонтер(к)ами, тому що відчувають в собі велике бажання допомагати іншим.
  • Кожен третій німець є волонтер(ою)ом, присвячуючи роботі в добровольчих асоціаціях, проектах і групах взаємодопомоги більше 15 годин на місяць.
  • 26% японців мають досвід волонтерства в минулому. З них 48% впевнені, що благодійна праця дуже корисна для особистісного зростання і суспільства в цілому.
  • Близько 33% населення Ірландії є волонтер(к)ами. Загальна кількість часу, відданого на волонтерську роботу, дорівнює 96,454 робочим годинам на рік. 72% населення вважає, що волонтери роблять щось таке, що ніколи не може бути зроблено руками оплачуваних співробітників.

За даними опитування Канадського центру філантропії, волонтерство допомагає поліпшити навички спілкування, розуміння людей, обізнаність про соціальні проблеми, професійні навички та кар’єру, навіть стан здоров’я, адже акт допомоги іншим позитивно впливає на фізичний та моральний стан людини.

Волонтер(к)и створюють фізичний капітал (будуючи лікарні та хоспіси, відновлюючи міста та архітектуру), соціальний капітал (створюючи довіру, толерантність в суспільстві, громадську активність), і тим самим сприяють глобальному добробуту та сталому розвитку. Враховуючи виклики 21 століття – зміни клімату, видів енергії і т.д. – світу необхідні волонтер(к)и! Людина, що займається волонтерством – змінюється сама та змінює світ на краще! І це доводять наші волонтерки на практиці, реалізуючи важливі проекти у своїх містах та країнах! Разом ми показуємо силу жіночої єдності в дії!

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок