Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

Дуже часто жіноча енергія знаходиться в пригніченому стані. І тоді жінка перестає довіряти, радіти життю, отримувати задоволення і втрачає силу. Тому важливо підібрати ключі-коди до прихованих ресурсів, які допоможуть знайти силу. Адже жінка в ресурсі – сильна жінка!

Чому це важливо?

Саме пошуку таких «ключів» навчалися наші активістки 18 травня на вебінарі «4 праматері – 4 секретних ключі: ключі ресурсу та натхнення». Вебінар пройшов в межах проекту «Вмотивоване єврейське волонтерство – нові підходи», який реалізується за підтримки Голландського гуманітарного фонду Dutch Jewish Humanitarian Fund.

Учасниці вебінару шукали внутрішні ресурси, які можуть допомогти гармонізувати різні життєві сфери і досягти стану балансу.

Що кажуть учасниці?

«45 років педагогічного стажу, але з такою цікавою методикою зустрілась вперше. Спасибі Міхаль і Сара, зробила для себе висновок, що важливо бути в ладу з собою … »- поділилася Лариса.

«Спасибі «Проекту Кешер», зрозуміла, що йду правильним шляхом. А ще винесла, що важливо любити себе. Буду вчитися!» – зазначила Ірина.

«Відчуття відкриття! Величезне спасибі за потрібний вебінар! Заглянула в себе, зрозуміла куди рухатися і що особливо цінно: БУТИ САМА СОБОЮ!» – поділилася Міра.

«А я для себе зрозуміла, що брати все на себе і тягнути – це позбавляти себе сили і балансу …» – зазначила Олена.

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок