Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

«Поодинці ми можемо так мало; разом ми можемо перевернути гори!»
Хелен Келлер

Чому це важливо?

Сьогодні, в умовах обмежених зустрічей та відміни проведення офлайн-подій, вебінари та зустрічі онлайн є важливими, дозволяють підтримати один одну та разом проводити час з користю.

Саме тому 10 червня відбулася робоча зустріч Координаційної ради Проекту Кешер міста Харкова, у якій взяли участь 10 наших активісток. Зустріч провели наші регіональні представниці Олена Кальницька та Сара Штерна, а також координаторка напрямку «Єврейська освіта» Міхаль Оболенцева.

Про що можна було дізнатися?

Міхаль Оболенцева провела для учасниць вебінару заняття «4 праматері – 4 секретних ключі: ключі ресурсу і натхнення». За допомогою ментальних карт, правильних запитань та відповідної атмосфери, учасниці зустрічі змогли подивитися на проблеми з іншої сторони, а також шукали внутрішній ресурси, які б допомогли гармонізувати різні життєві сфери і досягти стану балансу.

 

Що кажуть учасниці?

«Дякую Сарі та Міхаль, завдяки цій методиці, я вибралася із замкнутого кола, по якому ходила декілька місяців. Я навчилася розуміти себе, змогла розставити пріоритети. Я зрозуміла з чого почати і як далі діяти», – поділилася Яна Л.

 «Це класний інструмент, щоб розібратися і виділити свої цілі та цінності. Це попадання точно в ціль. Спасибі Міхаль і Сарі за зустріч», – зазначила Лариса П.

 «Ця методика нагадує контрастний душ спекотного літнього дня, після якого залишилося відчуття свіжості і ясності», – поділилася Олена Б.

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок