Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

Практично кожна із нас любить Новий рік. І справа не тільки в святковій атмосфері та родинних застіллях. Свято Нового року – це час підбиття підсумків та визначення нових цілей. Минулий рік змусив багатьох змінити ставлення до життя, перевернув життя усієї планети.

Тож з якими порадами варто йти у 2021 рік? Нижче пропонуємо 21 пораду, яка стане корисною для кожної із нас.

1.Піклуйтеся про власне здоров’я.

Як часто, піклуючись про інших, ми забуваємо про себе? Та від того, чи є ми здоровими, залежить не тільки наше щастя, але й щастя наших близьких. Пройдіть у цьому році бодай базові обстеження, піклуючись про себе. Для цього пропонуємо вам персональний Маршрут здоров’я на 2021 рік за цим посиланням.

2.Спробуйте стати цікавою для себе.

Минулий рік став пеклом для екстравертів. Виявилося, що багатьом людям справді нудно наодинці із собою. Насправді ж дуже важливо бути цікавою не лише для інших людей, а для себе самої і вміти проводити іноді час наодинці.

3.Читайте кожного дня.

Якою б не була ваша проблема, в світі існує принаймні одна книга, в якій ви можете знайти рішення або кілька рішень. Читання – розширює горизонти, тренує розум і допомагає змінити життя. Крім того, читаючи книги успішних людей, ви можете ближче познайомитися з ними і секретами їх успіху.

4.Оберіть заняття собі до душі.

Хобі – це те, що розвиває кожну особистість. Танці, курси іноземних мов, малювання – асортимент різних занять у сучасному світі є величезним. Подумайте, що було б вам до душі.

 «Знайдіть те, що вас надихає. Жоден день не повинен бути прожитий даремно» – Паял Кадакія, авторка відомого фітнес-блогу ClassPass.

5.Заведіть нові знайомства.

Важливо час від час спілкуватися із новими людьми, адже це сприяє нашому розвитку. Нове середовище можна знайти під час різних занять, серед учасниць заходів Проекту Кешер в Україні або навіть просто в інтернеті.

6.Встановіть мікро-цілі.

Іноді варто починати з малого. Досягнення маленьких цілей призводить до досягнення більш масштабних.

7.Започаткуйте свої корисні звички.

Ранкова пробіжка чи зменшення часу використання гаджетів: поспостерігайте, які корисні звички розвивають ваші знайомі та оберіть, яку хотіли б мати ви.

14 корисних звичок для тіла і розуму

8.Не нехтуйте відпочинком.

Постарайтесь у кожному дні знаходити більше часу для себе.  Для цього необов’язково варто вставати о 5 ранку, а можна спробувати оптимізувати свій день. Не нехтуйте щорічними відпустками, навіть, якщо ви не плануєте подорожувати. Дайте своєму організму відновитися, а собі розслабитися та відпочити.

«Я зрозуміла, що можна постраждати, якщо постійно працювати на межі. У якийсь момент ви зламаєтеся» – Амелія Бун, чемпіонка по марафонам з перешкодами.

9.Розробіть власну систему заощаджень.

Варто встановити певний відсоток, який ви зможете відкладати від свого доходу. Важливо мати певний маленький фонд, який можна використати в екстреній ситуації або ж для втілення маленької мрії.

10.Робіть добро.

Усім нам потрібне тепло та турбота. На жаль, в світі безліч людей із різних причин не можуть це отримати. Ви можете долучитися до волонтерського руху певної організації або ж, за можливості, підтримувати фінансово тих, хто цього потребує.

11.Їжте «жаб» вранці.

Якщо виконувати на початку дня завдання, якими ви більш за все не хочете займатися, то інша частина дня мине продуктивніше.

12.Святкуйте кожну свою міні-перемогу.

Якщо ви досягли успіху, наприклад скинули вагу або вперше пробігли кілометр, не соромтеся поділитися цим. Не дозволяйте нікому позбавити вас відчуття гордості за свої перемоги. Нехай навіть вони є зовсім невеликими.

«Мене завжди вчили бути скромною. Коли мене запитують, чи добре я вмію щось робити, я відповідаю «нормально». А ось знайомі чоловіки зазвичай говорять «добре», навіть якщо це не так. Нас досі стримують рамки, в які поміщає нас суспільство» – Джессіка Мендоза, олімпійська чемпіонка з софтболу.

13.Менше спілкуйтеся із токсичними людьми.

Не варто соромитись розривати зв’язки, які не додають у ваше життя нічого позитивного.

14.«Відкрийте» країну, в якій ви живете.

Пандемія продемонструвала, що закриті кордони – це не катастрофа для тих, хто полюбляє подорожувати. Існує безліч цікавих місць, які можна відвідати у своїй країні.

15.Купіть це вже нарешті!

Давно хотіли той ретро-чайник, чи величезну вазу для квітів, чи туфлі, яких у вас «і так багато»? Купіть нарешті те, про що ви так довго думали!

16.Не бійтеся говорити.

Дедалі більше жінок-лідерок стають видимими у різних сферах. Не бійтеся також заявляти про себе, свої прагнення або досягнення. Світ потребує більше сміливих та талановитих жінок!

«Які б складності або комплекси ви не намагалися подолати, будьте собою. Створюйте власні правила. Не думайте, що вам потрібно під щось підлаштовуватися» – Меган Маркл, акторка.

17.Позбудьтеся зайвих речей.

У всіх нас є непотрібні речі вдома. Новий рік – саме час передивитися, чим ви справді користуєтесь, а чим – ні.

18.Не забувайте добре висипатися.

Вплив сну на людський організм є неймовірним. Якщо ви не висипаєтеся, ваша ефективність суттєво знижується.

Як сон впливає на жіноче здоров’я?

19.Іноді варто змінити все на 180 градусів.

Якщо ви не відчуваєте задоволення від справ, якими займаєтесь, від роботи чи навіть оточення, можливо, варто докорінно усе змінити? Для цього ніколи не пізно, а новий рік є чудовим приводом для переоцінки всього поточного життя.

20.Спробуйте щось нове.

Сходіть у нову кав’ярню, намалюйте картину, почніть вчити нову мову, підіть на курси – зробіть будь-що нове для себе. Можливо, це допоможе відкрити нове хобі, знайти нові таланти у собі або дозволить подивитися на звичні речі під іншим кутом.

«Журналісти говорили, що я випередила свій час. Але якщо його не випереджати, цей час просто ніколи не настане» – Катрін Швітцер, жінка-марафонець.

21.Просто будьте щасливою.

Насправді це зовсім не просто, але важливо пам’ятати, що завдяки відчуттю власного щастя, ми можемо дарувати його оточуючим. Спробуйте у 2021 році відчути себе справді щасливою!

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок