Телефони

Ви ніколи не замислювались над тим, чому всі так люблять Новий рік? Адже справа не тільки в прикрашанні ялинки та поїданні мандарин. Насправді, початок нового року у нас завжди асоціюється з початком оновленого життя. Нові плани, нові цілі, нові горизонти … А щоб успішно їх досягати, пропонуємо топ-20 порад, які допоможуть Вам стати успішними у новому 2020 році.

1.Активно шукайте можливості для розвитку

Замість лежання на дивані перед телевізором, займіться чимось творчим і практичним. Витрачений даремно час проходить і не повертається. Чому ж не використовувати вільний час для того, щоб «підтягнути» іноземну мову або нарешті освоїти те, що завжди приваблювало вас?

Станьте учасницею лідерської програми!

2.Прагніть до більшого, але не перестарайтеся

У підкоренні нових вершин, завжди пам’ятайте про важливість правильного поєднання роботи та відпочинку.

Чемпіонка світу по марафонам з перешкодами Амелія Бун недавно отримала травму, готуючись до змагання своєї мрії. Мрію довелося відкласти, але Амелія не збирається здаватися. Цей випадок навчив її, що іноді корисно відпочити.

«Я зрозуміла, що можна постраждати, якщо постійно працювати на межі. У якийсь момент ви зламаєтеся» – Амелія Бун, чемпіонка по марафонам з перешкодами.

3.Читайте кожен день

Якою б не була ваша проблема, в світі існує принаймні одна книга, в якій ви можете знайти рішення або кілька рішень. Читання – розширює горизонти, тренує розум і допомагає змінити життя. Крім того, читаючи книги успішних людей, ви можете ближче познайомитися з ними і секретами їх успіху. Білл Гейтс, наприклад, в своєму особистому блозі пише про велику кількість книг, які варто прочитати. Адже вони розповідають про те, як вирішити старі проблеми по-новому.

4.Відвідуйте курси

Це можуть бути курси в вашому місті або онлайн-курси на будь-яку тематику, багато із них абсолютно безкоштовні. Ви можете, наприклад, навчитися програмуванню або прослухати курси кращих університетів світу. Це прекрасна можливість не тільки отримати нові знання та навички, але й познайомитися з однодумцями.

ОРТ-КешерНет – курси комп’ютерної грамотності

«Школа успішних жінок» – курси фінансової грамотності

5.Полюбіть сам процес навчання

Якщо ви докладаєте зусиль для розвитку того, що вам подобається і хочете удосконалюватися, ваші шанси на успіх значно зростають в порівнянні з ситуацією, в якій ви змушуєте себе вчитися. Постійне зростання і вдосконалення – це приємно. Особливо ,коли завдяки докладеним зусиллям, життя змінюється на краще.

6.Не бійтеся визнавати свої досягнення

Якщо ви досягли успіху, наприклад скинули вагу або вперше пробігли кілометр, не соромтеся поділитися цим. Не дозволяйте нікому позбавити вас почуття гордості за свої перемоги. Нехай навіть вони зовсім невеликі.

«Мене завжди вчили бути скромною. Коли мене запитують, чи добре я вмію щось робити, я відповідаю «нормально». А ось знайомі чоловіки зазвичай говорять «добре», навіть якщо це не так. Нас досі стримують рамки, в які поміщає нас суспільство» – Джессіка Мендоза, олімпійська чемпіонка з софтболу.

7.Пробуйте нове та не бійтеся змін

Так, зміни нас часто лякають. Особливо коли ми не впевнені, що впораємось. Але важливо почати. Адже навіть радикальні зміни можуть привести до неймовірних результатів.

Це особливо помітно на прикладі успішних компаній. Twitter, наприклад, був задуманий як внутрішній зв’язок для працівників компанії Odeo, тепер це одна з найбільших соцмереж світу. Тому залишайтеся відкритими для змін!

8.Сприймайте інформацію критично

У шаленому потоці інформації, який із кожним роком стає все швидшим і потужнішим, легко загубитися, піддатися на маніпуляції та понестися разом із більшістю в напрямі хибних рішень. Врятуватися від цього допоможе те, що наші батьки називали «довіряй, але перевіряй» та «сім разів відміряй – один раз відріж».

В трендах 2020 року мислити критично – без упереджень та скепсису, обмірковувати, вивчати, перевіряти, знаходити аргументи та не піддаватися на вмовляння інших. Ви – експерт/ка свого життя, тому якість інформації, яку ви споживаєте та якій довіряєте, залежить тільки від вас.

9.Виділяйте час на себе

 Коли потрібно поєднувати роботу, сім’ю, хобі та ще безліч справ, знайти час на себе дуже важко. Адже ви станете кращими тільки тоді, коли почнете ставити своє благополуччя на перше місце.

Ми постійно відчуваємо тиск ззовні, тому так важливо знаходити час для себе. Інакше можна забути, за що ви боретесь і до чого прагнете.

 «Знайдіть те, що вас надихає. Жоден день не повинен бути прожитий даремно» – Паял Кадакія, авторка відомого фітнес-блогу ClassPass.

10.Дбайте про ваше тіло

Ясний розум і здорове тіло – величезне багатство та прекрасна інвестиція. Наше тіло задумано для руху, не знижуйте його потенціалу, адже сидячий спосіб життя шкодить і нашому розуму. По можливості займайтеся спортом і намагайтеся нормалізувати свій раціон харчування.

«Хороша фізична форма це не тільки ключ до фізичного здоров’я, а й основа для творчої інтелектуальної активності» – Джон Кеннеді, 35 президент США.

11.Займайтеся тим, що любите ви самі, а не тим, що нав’язують інші

Навіть якщо всі ходять на йогу або велоаеробіку, ви не зобов’язані записуватися на ті ж заняття. Займайтеся тим, що ви любите. Це стосується не тільки спорту, але і життя взагалі. Завжди обирайте власний шлях.

«Які б складності або комплекси ви не намагалися подолати, будьте собою. Створюйте власні правила. Не думайте, що вам потрібно під щось підлаштовуватися» – Меган Маркл, актриса.

12.Ставте амбітні цілі

Кинути виклик самому/ій собі і прийняти його! Чітка і амбітна мета – прекрасний стимул для постійного зростання. Дослідження показують, що такі цілі покращують професійні показники.

Великі цілі мають ще й інші переваги. Якщо ви хочете зробити якісний стрибок, то необхідно поставити перед собою воістину грандіозні завдання і цілі. Мова йде не про великий будинок чи дорогий автомобіль, про розкіш і комфорт або про гроші. Вся справа у вашій особистості і в тому, як вона буде розвиватися, в ході цього процесу. Не так вже й важливо, чи досягнемо ми цієї великої мети. Головне, щоб ми доклали до цього всіх зусиль. Адже ми чогось навчимося, виростемо, розвинемо в собі нові якості. Істинне значення високої мети полягає в нашому розвитку в процесі її досягнення. Чим вища мета, тим більше нам доведеться вирости, щоб досягти її.

13.Не дозволяйте нікому і нічому зупинити вас на шляху до вашої мети

Ви повинні йти до своєї мети, успішно долаючи перешкоди та труднощі. Звичайно, тут не мається на увазі правило «йти по трупам».

Катрін Швітцер – перша жінка, що офіційно взяла участь в Бостонському марафоні. Під час забігу в 1967 році її намагалися силою видалити з дистанції, тому що жінкам не дозволялося брати участь. Але Катрін це не зупинило. Щоб змінити ставлення громадськості, Швітцер організувала забіги для жінок в 27 країнах. У них взяли участь більше мільйона жінок. Це переконало Міжнародний олімпійський комітет включити жіночий марафон в Олімпійські ігри 1984 року.

«Журналісти говорили, що я випередила свій час. Але якщо його не випереджати, цей час просто ніколи не настане» – Катрін Швітцер, жінка-марафонець.

14.Геть негатив

Мотивація для успіху передбачає позитивний настрій. Як тільки ви обрали для себе гідну мету і приступили до дій, відкиньте всі негативні думки. Це важливий момент, тому що песимізм є одним з головних ворогів на шляху до успіху.

Вірте в те, що у вас все вийде! Не опускайте руки і не сумнівайтеся в собі. Будь-які перешкоди не є приводом звернути з шляху. Навпаки, це цінний досвід, який дуже знадобиться в подальшому.

15.Спілкуйтеся з людьми

У нашому повсякденному житті важливим є спілкування з іншими людьми, завдяки якому ми розвиваємось та вдосконалюємось. Тому не забудьте у новому році приділяти увагу спілкуванню з близькими та знайомствам з новими людьми. Розширюйте свої знайомства і це дасть змогу розширити свої горизонти!

16.Не намагайтеся впоратися з усім поодинці

Коли вам щось не вдається, поділіться з близькими і попросіть про допомогу. Не тримайте все в собі. Часом важливо почути думку чи пораду зі сторони.

«Легко говорити про приємне, розповідати про свої перемоги. Але набагато складніше відкритися, коли щось йде не так. Я б дуже хотіла, щоб більше жінок відверто говорили про свої труднощі» – Амелія Бун, чемпіонка з марафону.

17.Культивуйте різні захоплення

Якщо ви будете культивувати різні ваші інтереси, ви будете практикувати різні навички. Хто знає, яка із ваших навичок стане потрібною вам в певний момент? Можливо, що у важкі часи все, що ви вважали хобі, стане новою професією. А можливо, що різні захоплення дадуть цікавий досвід, який допоможе вирішити важкі завдання з найменшими зусиллями.

18.Ніколи не думайте, що щось надто пізно робити

Деякі люди думають, що в певному віці вже пізно починати щось нове або змінювати свої погляди. Але зазвичай це всього лише для того, щоб не залишати зону комфорту. Насправді немає невідповідного віку, що б щось розпочати. Генрі Форду було 45, коли він придумав Модель Т, яка стала першим масовим автомобілем.

19.Виходьте із зони комфорту

Для постійного розвитку необхідно давати собі невеликий контрольований заряд стресу, ставити нові завдання або отримувати виклики зі сторони зовнішнього середовища. Кожен день перед нами стоїть вибір – вибрати знайоме або спробувати щось нове і складне.

Якщо ми виберемо звичний безпечний варіант, ми знаємо, що будемо відчувати себе нормально, але навряд чи ми дізнаємося щось нове про себе або про світ навколо. Якщо ми обиремо більш ризикований варіант, ми зможемо зазнати невдачі, тим не менш, навіть ця невдача зробить нас трішки краще.

20.Ніколи не зупиняйтеся

Ніколи не можна бути «достатньо розумними», меж для зростання немає. Звичайно, потрібно цінувати себе і свої знання, але ніколи не слід зупинятися. Пам’ятайте, що якщо ми зупинимося в розвитку, то відразу втратимо той чисто людський привілей нескінченного інтелектуального і духовного зростання.

Похожее изображение

Отож, користуйтеся цими порадами і нехай 2020 рік стане роком нових відкриттів та досягнень!

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання