Телефони

“Жіноча сторона карантину” – радіопередача, яка виходить на Громадському радіо у межах нашого проекту “Жіноча сторона карантину“*. У подкастах радіопередачі героїні діляться досвідом вирішення проблем, з якими вони зустрілись під час карантину. Також ці історії коментують експерт(к)и у різних сферах. Ведуча: Катерина Мацюпа.

Подкаст 1 “«Ти нікуди від мене не дінешся!» — жінка розповіла, як карантин пришвидшив розлучення у її сім’ї” (15.05)

«Ти нікуди від мене не дінешся!» — жінка розповіла, як карантин пришвидшив розлучення у її сім'їБлизько року тому чоловік Юлії вперше проявив фізичне насильство до жінки. Її це налякало, але вона заспокоювалась тим, що це випадковість, і більше такого не повториться. Але насильство повторювалось: впродовж року чоловік п’ять разів бив свою дружину. З останнім випадком вона потрапила у травмпункт, у жінки в двох місцях була травмована стопа і трохи лікоть.

“У мене було дивне відчуття в травмпункті, коли я зрозуміла, що це все дійсно зі мною відбувається, що це правда, і я нікуди від цього не дінуся, з цим потрібно щось робити. Так постало питання про розлучення”.

Подкаст 2. “«Не така господиня»: жінка розповіла, як з карантином у її дім прийшло насильство” (22.05)

«Не така господиня»: жінка розповіла, як з карантином у її дім прийшло насильство«Будь-який дріб’язковий привід, як то «їжа не смакує», щоразу призводив до агресії з його боку. Він звинувачував мене у всьому — не так виховую дитину, не така господиня, неправильно використовую ресурси, а грошей мало, не вмію заощаджувати, а всі інші вміють».

Так Марія описує манеру спілкування свого чоловіка. Зараз триває процес розлучення, суд визначає як і коли він зможе бачитись з дитиною. Психологічне насильство прийшло у їхню сім’ю з карантином і жінка твердо вирішила — терпіти не буде.

Подкаст 3. Очікується (29.05)

*Проект реалізується у партнерстві з Громадським радіо та за підтримки Уряду Канади в рамках проекту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується «Українським Жіночим Фондом». Відповідальність за зміст інформації несе ВЖЄО «Проект Кешер». Інформація, що представлена у публікації, не завжди відображає погляди Уряду Канади в УЖФ.

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання