Важливi проєкти
Телефони

Це спецвипуск програми «Правда про жіноче здоров’я», присвячений Всесвітньому місяцю профілактики раку молочної залози. Програма виходить на Громадському радіо у межах проєкту «Правда про жіноче здоров’я» за фінансової підтримки Grand Challenges Canada (Канада).

20 жовтня, у Всеукраїнський день боротьби з захворюванням на рак молочної залози, гінекологиня-ендокринологиня, засновниця «Школа жіночого здоров‘я Dr.Silina» Наталія Сіліна розповіла про важливість самообстеження, вчасної діагностики та сучасне лікування.

Ведучі
Анастасія Багаліка
Гостi
Наталя Сіліна,
Дарина Брикайло

Наталія Сіліна: Є фактори, на які ми можемо і маємо впливати. Хотілося б, щоб ми більше зосередились на таких факторах, як ожиріння, гіподинамія, вживання алкоголю, щоб навчити дівчат-підлітків з 16 років щомісяця проводити самообстеження молочної залози.

Якщо жінку нічого не турбує, в неї регулярний менструальний цикл, тоді профогляд та УЗД молочної залози потрібно робити раз на рік. Якщо з’являються болі, скарги, одразу потрібно йти й робити УЗД, незалежно від дня менструального циклу.

Для жінки відсутність нормального сну вночі — це фактор ризику багатьох захворювань. У робітниць, які працюють в нічні зміни, в десятки разів підвищений ризик захворіти на рак молочної залози.

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок