Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

Це спецвипуск програми «Правда про жіноче здоров’я», присвячений Всесвітньому місяцю профілактики раку молочної залози. Програма виходить на Громадському радіо у межах проєкту «Правда про жіноче здоров’я» за фінансової підтримки Grand Challenges Canada (Канада).

20 жовтня, у Всеукраїнський день боротьби з захворюванням на рак молочної залози, гінекологиня-ендокринологиня, засновниця «Школа жіночого здоров‘я Dr.Silina» Наталія Сіліна розповіла про важливість самообстеження, вчасної діагностики та сучасне лікування.

Ведучі
Анастасія Багаліка
Гостi
Наталя Сіліна,
Дарина Брикайло

Наталія Сіліна: Є фактори, на які ми можемо і маємо впливати. Хотілося б, щоб ми більше зосередились на таких факторах, як ожиріння, гіподинамія, вживання алкоголю, щоб навчити дівчат-підлітків з 16 років щомісяця проводити самообстеження молочної залози.

Якщо жінку нічого не турбує, в неї регулярний менструальний цикл, тоді профогляд та УЗД молочної залози потрібно робити раз на рік. Якщо з’являються болі, скарги, одразу потрібно йти й робити УЗД, незалежно від дня менструального циклу.

Для жінки відсутність нормального сну вночі — це фактор ризику багатьох захворювань. У робітниць, які працюють в нічні зміни, в десятки разів підвищений ризик захворіти на рак молочної залози.

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок