Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

Сфера моїх інтересів – гендерні стандарти, без яких важко вижити у сучасному світі прогресивним євреям. Працюю з гумором з ґендерними стереотипами, разбираюсь чи «нав’язуються» суспільством ґендерні установки і чи можна їм чинити опір. Мої надихаючі лекції та бесіди допоможуть відповісти на запитання: Як бути сміливими та вибирати собі ті заняття, які тебе цікавлять? Як освоювати нове без огляду на вік та свою стать? Як розширювати коло “жіночих справ” та домашніх обов’язків у сім’ї? Як додавати чоловікам ті здібності та таланти, якими зазвичай володіють жінки, та як ними збагачуватися? Зараз я навчаюсь у Львівській бізнес-школі при Українському Католицькому Університеті та вважаю, що це найкраще внесок у мої 40.

Професійний досвід експертки

Влада Недак долучилась до організації “Проект Кешер” волонтеркою у 1998 році, взявши участь у першому семінарі для молодих лідерок. Після повернення до Кривого Рогу активно допомагала в розбудові місцевої єврейської громади разом зі своїм дідусем В.І. Верховським.

Офіційно в Проекті Кешер почала з посади менеджерки з моніторингу та оцінки ефективності у 2000 р. та потім займалась адмініструванням компʼютерних центрів ОРТ-Кешернет в Україні. У 2006 р. Проект Кешер в Україні найняв Владу для координування програми “Наступне покоління” з підготовки молодих дівчат та жінок лідерок та подальшої їх реалізації в єврейських освітніх та соціальних програмах на базі молодіжних груп та організацій.

У 2010 р. Влада брала участь у Project Incubator при Paidea (“Європейський інститут єврейських досліджень», м. Стокгольм) і була призначена директоркою програм “Проекту Кешер”. Була частиною команди з лідерського навчання, яку закінчили понад 3500 жінок-лідерок у всьому регіоні. Очолювала та проводила семінари: “Мами та Доньки”, “Жіноче лідерство”, “Протидія насильству та булінгу”. У 2018 р. Влада була менеджеркою Всеукраїнського проекту “Правда про жіноче здоров’я” у співпраці з Громадським Радіо. З 2020 р. Влада Недак очолює “Проект Кешер в Україні” у якості виконавчої директорки.

“У єврейському світі, я ні багато ні мало – 25 років, у жіночому русі – 21 рік”. Знаю багато, маю свою думку та розповідаю про фемінізм та юдаїзм, а також погляд юдаїзму на стосунки у партнерстві. Моя місія – через діяльність та неформальну єврейську освіту дати можливість жінкам бути приналежними до всесвітньої єврейської громади та мати відповіді на питання та виклики”.

Освіта 

Магістр – Криворізький державний педагогічний університет, факультет іноземних мов. Спеціальність: методист зарубіжної літератури.

Спеціаліст – Криворізький державний педагогічний університет, факультет іноземних мов. Спеціальність: вчитель англійської та російської мов та зарубіжної літератури.

Додаткова інформація 

Захоплююсь живописом імпресіоністів, читанням українською, спортом у вигляді силових тренувань, готую, коли є більше натхнення, ніж потреба (а потреба є завжди), відвідую виставки сучасного мистецтва у будь-якому куточку світу.