Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

Яким чином єврейське вчення пов’язане зі зміною клімату і стійкістю навколишнього середовища?
Яка роль релігії в подоланні екологічної кризи?

Запрошуємо вас на наступний вебінар нашого циклу “Екологія і єврейська традиція”, де ви дізнаєтеся відповіді на питання вище.
На цей раз вебінар для вас проведе засновник і директор Міжконфесійного центру сталого розвитку Рабин Йонатан Неріл.

Про що вебінар?

На вебінарі ми розглянемо такі питання:

  • Зв’язок єврейського вчення з екологічною тематикою.
  • Пояснення екологічних змін клімату в єврейських текстах.
  • Роль релігій в подоланні екологічної кризи.

Що потрібно для участі у вебінарі?

Участь у вебінарі абсолютно безкоштовна. Для участі вам потрібно заповнити анкету, перейшовши за посиланням нижче. За день, а також за годину до вебінару вам на пошту прийде лист з посиланням-доступом для участі. Якщо ви не отримали листа з доступом, перевірте уважно у себе на пошті розділи “Спам” і “Реклама”, іноді листи з посиланням можуть потрапляти туди.

Про ведучого вебінару

Рабин Йонатан Неріл є засновником і директором Міжконфесійного центру сталого розвитку (ICSD) – організації, яка розкриває зв’язок між релігією і екологією та мобілізує релігійні громади до дій щодо захисту навколишнього середовища. ICSD працює на глобальному рівні, в даний час працює в Африці, на Близькому Сході, в Північній Америці і Європі.

Рабин Йонатан Неріл отримав вчений ступінь магістра та бакалавра в Стенфордському університеті, спеціалізуючись на глобальних екологічних проблемах, а також отримав рабинську ординацію в Ізраїлі. Він виступав на міжнародному рівні з питань релігії та навколишнього середовища, в тому числі на Асамблеї ООН з навколишнього середовища в Найробі і Парламенті світових релігій. Є одним з організаторів міжконфесійних екологічних конференцій в Єрусалимі і США.

Провідний автор і головний редактор двох книг з єврейської екологічної етики, в тому числі «Відродження людей і планети: 18 основних учень євреїв про навколишнє середовище». Зараз він працює над публікацією екологічного коментаря до єврейської Біблії.

Він є членом релігійної консультативної ради Міжвідомчої цільової групи ООН і консультативної ради Альянсу «За турботу про нашому спільному домі: спільна ініціатива папських університетів в Римі».

Чекаємо Вас на вебінарі!

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок