Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

“Ми робимо все, щоб здоровий спосіб життя став невід’ємним елементом молодіжної культури, і дуже зацікавлені у взаємодії з соціально орієнтованими громадськими організаціями, такими, як Проект Кешер”
Людмила Кучеренко, завідуюча відділенням “Клініка, дружня до молоді”
КНП “Міська студентська поліклініка” Одеської міської ради

ПОДІЯ: 18 квітня в м. Одеса у межах міського марафону «Тиждень Добрих Справ» був організований інтерактивний тренінг-семінар «Здоровим бути модно!» для студентів Одеського національного університету імені І. І. Мечникова 

ОРГАНІЗАТОРИ ТА ПАРТНЕРИ: Семінар пройшов на базі відділення «Клініка, дружня до молоді» міської студентської поліклініки за підтримки ВЖЄО «Проект Кешер», Одеського обласного відділення Товариства Червоного Хреста, Громадської організації «Молодіжний центр розвитку» і ГО «Батьки за вакцинацію»

ПРОГРАМА: Студентів ознайомили з основними принципами роботи «Клініки, дружньої до молоді», приділили особливу увагу:

  • репродуктивному здоров’ю, ресурсам і можливостям юнацького віку;
  • питанням профілактики ВІЛ-інфекції, захворювань, що передаються статевим шляхом;
  • познайомили з інформаційними та методичними матеріалами проекту «Правда про жіноче здоров’я», спрямованого на збереження фізичного та психологічного здоров’я;
  • говорили про необхідність імунопрофілактики кору та інших інфекційних захворювань.

В ході семінару був показаний документальний фільм про людей, які живуть з ВІЛ. Всі бажаючі могли пройти безкоштовне конфіденційне експрес-тестування на ВІЛ і протягом 15 хвилин визначити свій ВІЛ-статус.

“Це дуже важливо для створення в суспільстві толерантного і шанобливого ставлення до людей, які живуть з ВІЛ та просування заходів профілактики цього захворювання” – зазначила Марина Константинова, керівниця напрямку «Жіноче здоров’я» Проекту Кешер

Цікаво, що окрім теоретичного блоку, був ще й практичний блок. Всі учасники тренінгу були охоплені якісним дотествим і післятестовим медичним консультуванням сертифікованого фахівця:

“Ми, лікарі, дуже багато робимо для оздоровлення молодого покоління. Але найголовніше наше завдання – профілактика, виховання потреби у збереженні свого фізичного і психологічного здоров’я з юного віку. Ми робимо все, щоб здоровий спосіб життя став невід’ємним елементом молодіжної культури, і дуже зацікавлені у взаємодії з соціально орієнтованими громадськими організаціями, такими, як Проект Кешер” – Людмила Кучеренко, завідуюча відділенням “Клініка, дружня до молоді” КНП “Міська студентська поліклініка” Одеської міської ради

РЕЗУЛЬТАТИ: Такий захід став ще однією сходинкою для просування серед молоді теми здоров’я та відповідального ставлення до нього.

Захід проведений у межах проекту «Правда про жіноче здоров’я», що реалізується Проектом Кешер за підтримки Канадського фонду «Grand Challenges Canada».

Ви також маєте можливість приєднатися до подібних цікавих заходів!

Слідкуйте за нашими наступними заходами в розділі «Анонси»

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Стати членкинею

Зробити благодійний внесок