Телефоны

Зменшення або втрата доходів, догляд за дітьми та літніми батьками, неможливість відвідати лікаря, посилення випадків домашнього насильства, постійний стан напруження та тривоги за майбутнє… Під час карантину жінки зустрілися не тільки з небезпекою захворіти на Covid-19, але й з іншими проблемами. У таких умовах важливо навчитися адаптовуватись, отримувати необхідну інформацію та підтримку від небайдужих організацій.

Тому ми запускаємо проект “ЖІНОЧА СТОРОНА КАРАНТИНУ”, який буде спрямований на психологічну та інформаційну підтримку жінок України під час пандемії COVID-19.

ЯК ДОЛУЧИТИСЯ?

1.Відвідуйте онлайн-групи підтримки «КешерПідтримка. Жіночий простір».

Що це?

Онлайн-зустрічі у міні-групах із практикуючою психологинею. Це місце, де ви зможете вільно поговорити про себе, свої почуття та думки, навчитися слухати і підтримувати себе у цей непростий час, а також послухати інших та навчитися отримувати підтримку інших.

Як долучитись?

Щотижня проходять дві онлайн-зустрічі: одна — у четвер у вечірній час (17:00-18:00), інша — у неділю (13:00-14:00) на платформі Zoom*. Щоб взяти участь у зустрічі, сконтактуйте з нашої представницею, ведучою груп підтримки Міхаль Оболенцевою:

mihal.edna@gmail.com,  +38 063 323 60 79 (Viber, WhatsApp, Telegram).

*Зверніть увагу! Час та дата через технічні причини та за бажанням учасниць можуть змінюватись. Тому стежте за нашими анонсами або запитуйте про точний час у ведучої групи підтримки.

2.Слухайте радіопередачу на Громадському радіо.

Що це?

15-хвилинні подкасти радіопередачі «Жіночий аспект коронавірусу» на Громадському радіо, під час яких розповідаються історії та досвід жінок, які зустрілись із проблемами в період карантину та соціальних обмежень.

Як долучитись?

Радіопередача проходить щотижня о 10:07 по п’ятницях, з повтором в понеділок в 16:07 на Громадському радіо. Прослухати подкасти ви зможете у прямому ефірі на сайті Громадського радіо або на сторінці у Facebook.

3.Ставте запитання експерткам та отримуйте профільні відповіді.

Що це?

Рубрика «Запитання експертці», у межах якої ви зможете поставити анонімні запитання експерткам у сферах збереження здоров’я, фінансової грамотності, сімейних стосунків, юриспруденції, психології та отримати експертні відповіді.

Як долучитись?

Дізнатися більше про наших експерток та поставити своє запитання ви можете за посиланням — «Запитання експертці».

4.Реєструйтесь на вебінари зі спеціалісткою.

Що це?

Серія вебінарів з практики 3-хвилинної та 1-хвилинної медитації із запрошеною спеціалісткою, докторкою психології, авторкою книги «Трьоххвилинний медитатор» Ніною Смайлі (США). Вебінари допоможуть вам навчитися контролювати свої емоції та підвищити життєстійкість.

Як долучитись?

Вебінари із практики медитації проходять щомісяця. Анонс ми розміщуємо за тиждень до вебінару. Для участі у вебінарі, стежте за нашими анонсами на сайті – «Анонси», а також підписуйтеся на нашу розсилку із анонсами подій – «Підписатись на розсилку».

5.Дізнавайтесь актуальну та корисну інформацію у наших публікаціях.

Що це?

Статті, тематичні дописи та інфографіки, рубрика «Змінюй звички» у наших соціальних мережах, за допомогою яких ви зможете отримати відповіді на актуальні та хвилюючі питання по темі жіночої сторони карантину.

Як долучитись?

Підписуйтеся на нашу інформаційну розсилку – «Підписатись на розсилку», а також на наші сторінки у соціальних мережах – Ми у Facebook, Ми в Instagram.

*Проект реалізується у партнерстві з Громадським радіо та за підтримки Уряду Канади в рамках проекту «Голос жінок і лідерство — Україна», що впроваджується «Українським Жіночим Фондом». Відповідальність за зміст інформації несе ВЖЄО «Проект Кешер». Інформація, що представлена у публікації, не завжди відображає погляди Уряду Канади в УЖФ.

Разделяете цель проекта и хотите стать его частью?
Присоединяйтесь!

Присоединитесь к проекту
Жіноча сторона карантину

Заполните форму, указанную ниже и координатор проекта с вами свяжется.

Онлайн

Вебинар «Осознанность за несколько минут. Повышаем жизнестойкость» с экспертом из США

Цикл вебинаров с экспертом из Нью-Йорка «Жизнь в карантине»

Какое значение имеют цифры и числа в нашей жизни? Выясняем на встречи Форума представителей Проекта Кешер

«Истинное знание состоит не в знакомстве с фактами, которое делает человека лишь педантом, а в использовании фактов, которое делает его…

Как создать финансовую подушку безопасности в кризисный период жизни?

Карантин, пандемия, уменьшение доходов, непредвиденные расходы, возможный мировой кризис, подорожание продуктов — все это обострило вопрос личных сбережений и накоплений….

Выгодно ли и безопасно покупать онлайн? Выясняем на онлайн-встрече с активистками

«Если хочешь быть богатым, нужно быть финансово грамотным» Роберт Кийосаки Почему это важно? Развитие информационных технологий заметно  повлияло на образ…

Материалы проекта

Запитання експертці

Инструкция для использования платформы ZOOM. Как принимать участие в наших онлайн-встречах?

НАШИ ВЕБИНАРЫ (видеозаписи)

Провести мероприятие

Создать группу

Пройти обучение