Важные проекты
Телефоны
Адрес
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

Зменшення або втрата доходів, догляд за дітьми та літніми батьками, неможливість відвідати лікаря, посилення випадків домашнього насильства, постійний стан напруження та тривоги за майбутнє… Під час карантину жінки зустрілися не тільки з небезпекою захворіти на Covid-19, але й з іншими проблемами. У таких умовах важливо навчитися адаптовуватись, отримувати необхідну інформацію та підтримку від небайдужих організацій.

Тому ми запускаємо проект “ЖІНОЧА СТОРОНА КАРАНТИНУ”, який буде спрямований на психологічну та інформаційну підтримку жінок України під час пандемії COVID-19.

ЯК ДОЛУЧИТИСЯ?

1.Відвідуйте онлайн-групи підтримки «КешерПідтримка. Жіночий простір».

Що це?

Онлайн-зустрічі у міні-групах із практикуючою психологинею. Це місце, де ви зможете вільно поговорити про себе, свої почуття та думки, навчитися слухати і підтримувати себе у цей непростий час, а також послухати інших та навчитися отримувати підтримку інших.

Як долучитись?

Щотижня проходять дві онлайн-зустрічі: одна – у четвер у вечірній час (17:00-18:00), інша – у неділю (13:00-14:00) на платформі Zoom*. Щоб взяти участь у зустрічі, сконтактуйте з нашої представницею, ведучою груп підтримки Міхаль Оболенцевою:

mihal.edna@gmail.com,  +38 063 323 60 79 (Viber, WhatsApp, Telegram).

*Зверніть увагу! Час та дата через технічні причини та за бажанням учасниць можуть змінюватись. Тому стежте за нашими анонсами або запитуйте про точний час у ведучої групи підтримки.

2.Слухайте радіопередачу на Громадському радіо.

Що це?

15-хвилинні подкасти радіопередачі «Жіночий аспект коронавірусу» на Громадському радіо, під час яких розповідаються історії та досвід жінок, які зустрілись із проблемами в період карантину та соціальних обмежень.

Як долучитись?

Радіопередача проходить щотижня о 10:07 по п’ятницях, з повтором в понеділок в 16:07 на Громадському радіо. Прослухати подкасти ви зможете у прямому ефірі на сайті Громадського радіо або на сторінці у Facebook.

3.Ставте запитання експерткам та отримуйте профільні відповіді.

Що це?

Рубрика «Запитання експертці», у межах якої ви зможете поставити анонімні запитання експерткам у сферах збереження здоров’я, фінансової грамотності, сімейних стосунків, юриспруденції, психології та отримати експертні відповіді.

Як долучитись?

Дізнатися більше про наших експерток та поставити своє запитання ви можете за посиланням – «Запитання експертці».

4.Реєструйтесь на вебінари зі спеціалісткою.

Що це?

Серія вебінарів з практики 3-хвилинної та 1-хвилинної медитації із запрошеною спеціалісткою, докторкою психології, авторкою книги «Трьоххвилинний медитатор» Ніною Смайлі (США). Вебінари допоможуть вам навчитися контролювати свої емоції та підвищити життєстійкість.

Як долучитись?

Вебінари із практики медитації проходять щомісяця. Анонс ми розміщуємо за тиждень до вебінару. Для участі у вебінарі, стежте за нашими анонсами на сайті – «Анонси», а також підписуйтеся на нашу розсилку із анонсами подій – «Підписатись на розсилку».

5.Дізнавайтесь актуальну та корисну інформацію у наших публікаціях.

Що це?

Статті, тематичні дописи та інфографіки, рубрика «Змінюй звички» у наших соціальних мережах, за допомогою яких ви зможете отримати відповіді на актуальні та хвилюючі питання по темі жіночої сторони карантину.

Як долучитись?

Підписуйтеся на нашу інформаційну розсилку – «Підписатись на розсилку», а також на наші сторінки у соціальних мережах – Ми у Facebook, Ми в Instagram.

Ви зацікавились нашим проектом? Берете у ньому участь чи тільки плануєте брати? Пропонуємо пройти анонімне анкетування, щоб допомогти нам краще зрозуміти свою цільову аудиторію та зробити проект кориснішим і цікавішим для вас. Ми будемо вдячні вам за її заповнення.

ПРОЙТИ АНОНІМНЕ АНКЕТУВАННЯ

*Проект реалізується у партнерстві з Громадським радіо та за підтримки Уряду Канади в рамках проекту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується «Українським Жіночим Фондом». Відповідальність за зміст інформації несе ВЖЄО «Проект Кешер». Інформація, що представлена у публікації, не завжди відображає погляди Уряду Канади в УЖФ.

Присоединитесь к проекту
Жіноча сторона карантину

Заполните форму, указанную ниже и координатор проекта с Вами свяжется.

Підтримайте флешмоб «Що я відкрила для себе на карантині?»

Міжнародний освітній марафон “Вітер змін”. Три майстер-класи

Примите участие в виртуальном марше «Красная обувь» (#RedShoes)

Онлайн

Вебинар «Осознанность за несколько минут. Повышаем жизнестойкость» с экспертом из США

Участь представниці Проекту Кешер в Форумі феміністичної оргспроможності для жіночих правозахисних організацій України за підтримки Українського жіночого фонду

27 жовтня 2020, відбувся Форум феміністичної оргспроможності для жіночих правозахисних організацій України за підтримки Українського жіночого фонду. Форум проходив у…

Как планировать в ситуации неопределенности?

Актуальные решения, которые помогут вам вернуть контроль над работой и жизнью «Я часто слышу в последние месяцы, что планировать невозможно,…

Правила медиагигиены. Как распознать фейк в СМИ?

В современном мире каждый человек должен защитить себя от фальшивых фактов самостоятельно и научиться проверять их. Информационный бум, связанный с…

Материалы проекта

Анонімне анкетування. Проект “Жіноча сторона карантину”

Подкасти радіопередачі “Жіноча сторона карантину”

Запитання експертці

Инструкция для использования платформы ZOOM. Как принимать участие в наших онлайн-встречах?

НАШИ ВЕБИНАРЫ (видеозаписи)

Провести мероприятие

Создать группу

Пройти обучение