Телефоны

«Люди, які зібралися на нашому семінарі, а це більше 40 чоловік, частіше за інших впливають на громадську думку і поширення правдивої інформації про здоров’я, тому що працюють в сфері освіти»
Галина Медведєва (координатор проекту «Правда про жіноче здоров’я» в м. Черкаси)

ПОДІЯ: 7 лютого 2019 року в Черкаській міській бібліотеці ім. Лесі Українки пройшов відкритий семінар для працівниць міських бібліотек та вчительок міста на тему «Основи фізичного і психологічного здоров’я жінок».

ОРГАНІЗАТОРИ ТА ПАРТНЕРИ: Захід був організований Проектом Кешер в Україні і ЦМБ ім. Лесі Українки в партнерстві з Черкаським благодійним фондом «Хесед Дорот». Партнером семінару також виступив Черкаський жіночий фітнес-центр FitСurves.

ТЕМА СЕМІНАРУ: Важливість дотримання елементарних правил здорового життя, в яку входить: сон, харчування, рух і особиста гігієна, а також демонстрація того, як власним прикладом можна надихати інших та просувати тему збереження жіночого здоров’я.

УЧАСНИКИ: Понад 40 працівниць міських бібліотек та вчителів міста. На заході також були присутні представники преси і телебачення.

ТРЕНЕРИ: Олена Бейкун – лікар-гінекологиня вищої категорії, Марина Медведєва – психологиня, Катерина Гладка – фітнес-тренерка.

ОБГОВОРЕННЯ: Однією із тренерів семінару, Оленою Бейкун, була підготовлена презентація, що показала учасницям семінару, як саме взаємопов’язані фізичне і психологічне здоров’я жінки. Після презентації багато учасників задумались про себе, про своїх близьких, а також про те, як нести цю інформацію далі.

Своєю чергою, зустріч з Мариною Медведєвою продовжила і поглибила пізнання себе і своєї душі. Зокрема, учасниці отримали змогу «заглянути всередину себе»,  намагалися розібратися в своєму емоційному стані і можливості уникнення вигоряння на роботі за допомогою спеціальної арт-терапії.

А відшукати приховані резерви у власному тілі допомагала Катерина Гладка. Вона не тільки запросила жінок у фітнес-клуб, але й показала кілька простих і дієвих рухів, які допомогли підвищити настрій та підбадьоритися учасницям семінару.

РЕЗУЛЬТАТИ: Учасниці отримали багато необхідної інформації щодо власного здоров’я, яку вони зможуть використати як і у власній практиці збереження та догляду за здоров’ям, так і передати ці корисні знання іншим.

Пропонуємо переглянути телерепортаж про даний захід на каналі ILDANA TRK, який дуже яскраво і докладно розповідає про наш семінар-тренінг:

Подія відбулась у межах проекту «Правда про жіноче здоров’я», що реалізовується  за підтримки Grand Challenges Canada (Канада) та у партнерстві з Громадським радіо.

Слідкуйте за нашими наступними заходами у розділі «Анонси»

Провести мероприятие

Создать группу

Пройти обучение