Важные проекты
Телефоны
Адрес
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200
Наш проєкт для молодих матусь, який вже 3 роки успішно реалізується у Дніпрі, розширює свої кордони.
Тепер долучитися до нього можуть матусі із різних міст України!

Що це за проєкт?

У проєкті «Мама для мами» ми здійснюватимемо психологічну, емоційну та інформаційну онлайн-підтримку молодих мам , що мають дитину до 1 року.

Учасниці проєкту матимуть можливість:

  1. відвідувати щотижневі онлайн-зустрічі з ментор-мамою (досвідченою та спеціально навченою мамою);
  2. брати участь у щомісячних вебінарах з фахівцями (лікарями-педіатрами, гінекологами, педагогами з раннього розвитку дитини та інш.);
  3. долучитися до онлайн-груп психологічної підтримки, які проводитиме досвідчений психолог.

Основна ПЕРЕВАГА проєкту – усі форми роботи проходитимуть онлайн у зручний для матусь час. Тепер, у час, коли існує небезпека відвідування поліклінік, це, як ніколи цінно. Ви зможете дізнаватись перевірену інформацію від лікарів, а також отримувати консультації від спеціалістів, не виходячи з дому.

Як можна взяти участь?

Участь у проєкті безкоштовна. Головна умова – бути мамою дитини до одного року. Для участі заповніть коротку реєстраційну форму за посиланням нижче:

Після реєстрації, з вами зв’яжеться наша координаторка проєкту.

Психологиня, письменниця Людмила Петрановська в своїх книгах пише: «Жінка природою не пристосована сидіти наодинці з дитиною в замкнутому просторі, тому немає нічого дивного в тому, що це зводить з розуму».

Тому ми хочемо створити онлайн-простір  спілкування, обміну цінними знаннями та досвідом, який буде доступним будь-якій молодій матусі в Україні! Долучайтеся до нашого проєкту!

Проект «Мама для мами» реалізується за підтримки  CJP (Об’єднаної Єврейської Благодійної організації Бостона та околиць) у співпраці з Дніпровською єврейською громадою (Kehillah Project).

Провести мероприятие

Создать группу

Пройти обучение