Важные проекты
Телефоны
Адрес
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

В умовах глобальної пандемії, закритих кордонів та заборон на фізичні зустрічі єврейська громада, так само як інші ГО стикнулися з потребою у знаннях та навичках по перенесенню діяльності в онлайн формат, дистанційній роботі команди та якісній реалізації інформаційних кампаній.

Проект Кешер хоче допомогти у вирішенні цих, та не тільки задач і запрошує на навчально-тренінгову програму «Жіночий шлях єврейського лідерства» представниць ГО та єврейських громад.


Мета програми: навчання 24 представниць громадських організацій, в першу чергу, єврейських, для подальшої передачі компетенцій та медіаграмотності у свої громаді.

Цільова аудиторія: молоді жінки та дівчата у віці від 25 до 40 років. Активні членкині чи волонтерки громадських організацій, які прагнуть покращити свої навички роботи в інформаційному просторі для поширення інформації та цінностей своєї ГО.


В рамках проєкту будуть також реалізовуватися відкриті заходи, у яких зможуть взяти участь всі охочі. Заповніть форму для того, щоб ми могли вас сповістити про ці заходи.

Тривалість програми: 9 місяців. Навчання буде складатися з 4 обов’язкових модулів та 1 факультативного модуля.

Навчання буде реалізовуватися через онлайн лекції та перевірку домашніх завдань.

Ті, хто успішно опанують всі модулі та виконають завдання, зможуть отримати право на стипендію на освітні курси чи/та стажування у Проекті Кешер та партнерських організаціях.


Планується проведення наступних навчальних модулів:

  • У лідерства жіноче обличчя (форми та моделі лідерства, лідерство у Торі та в сучасності, імідж та позиціонування лідерки).
  • Реалізація соціальних проєктів в нових реаліях (інструменти онлайн-роботи, тайм менеджмент, командна робота та делегування, планування).
  • Жіночий активізм: гендерна та феміністична специфіка (стереотипи та гендерні питання, фемінізм, проактивні жінки ТаНаХу та сучасності).
  • Основи SMM та PR (створення візуального та текстового контенту, піар заходів, публічні виступи, просування проєктів у соц.мережах).
  • Реалізація проєктів від А до Я (специфіка реалізації проєктів, основи фандейзингу, написання проєктних заявок).

Дедлайн для реєстрації: 10 лютого 2021. Якщо ви успішно пройдете конкурсний відбір, ми повідомимо про це до 19 лютого.

Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/39kyubD

Провести мероприятие

Создать группу

Пройти обучение