Телефоны
☑️ТРИ ТЕМИ ☑️ТРИ СПІКЕРКИ ☑️ТРИ МАЙСТЕР-КЛАСИ

Про що марафон?

Вміння пристосовуватись та шукати користь для себе – необхідні навички для теперішніх умов. Саме цими навичками поділяться три спікери на нашому міжнародному освітньому марафоні «Вітер змін», який пройде вже в цю неділю та об’єднає одразу три майстер-класи:

  • Про те, як подолати тривогу, нормалізувати свій психологічний стан, переглянути та актуалізувати свої життєві цілі ви дізнаєтесь від психологині Олени Строганової (Росія).
  • Про те, як розпочати свою справу «з нуля», займатися тим, що приносить не тільки прибуток, але й задоволення, розповість власниця книжкового магазину «Бабель. Єрусалим» Яна Букчина (Ізраїль).
  •  Про те, які нові тенденції на ринку праці в 2020 році, які навички стануть потрібними для пошуку нової роботи та як навчитися писати резюме, розкаже HR-менеджерка, тренерка із написання успішного резюме та проходження співбесід Анна Шпунт (Україна).

Про спікерок марафону
ОЛЕНА СТРОГАНОВА

Магістрка психології, приватно практикуюча психологиня. Професійне спрямування в роботі — особистісні і сімейні кризи.
Сертифікована фахівчиня у сфері сімейного системного консультування; фото-терапії; мандала-терапії; арт-терапії; психосинтеза.
Авторка і ведуча щотижневих вебінарів з сімейної психології.
Запрошена психологиня-експертка в програмах на місцевому радіо і телебаченні.


ЯНА БУКЧИНА

Власниця книжкового магазину «Бабель. Єрусалим».
Народилася в Москві, закінчила історико-філологічний факультет РДГУ.
Репатріювалася три роки тому. Відкрила свій бізнес.
«Франшиза книжкового магазину та лекторію — це не бізнес заради бізнесу, це історія про те, як всупереч усьому робити те, що хочеться, як починати з нуля, як залишитися собою!»


АННА ШПУНТ

Психологиня, HR-менеджерка в IT компанії більше 10 років.
Тренерка з написання успішного резюме, проходження співбесід та працевлаштування.
Сертифікована НЛП-майстриня. Випускниця 5-й тренінгової програми Проекту Кешер.
Учасниця міжнародної організації «Медіатори без кордонів» (Mediators Beyond Borders International, MBBI).
Розробила серію тренінгів як для дорослих, так і для підлітків. За останні 3 роки провела понад 140 тренінгів / вебінарів і майстер-класів з розвитку soft skills — комунікації, складання успішного резюме та проходження співбесід.

Як взяти участь у марафоні?

Участь у марафоні абсолютно безкоштовна. Запрошуємо усіх бажаючих. Ви можете долучитися і послухати майстер-клас, який вас цікавить.

Марафон пройде на майданчику Zoom. Посилання для входу — https://zoom.us/j/577055342. Клікайте на нього у час марафону та долучайтеся до нам! Буде цікаво!


*Захід проводиться в межах проекту «Жіноча сторона карантину», що реалізується у партнерстві з Громадським радіо та за підтримки Уряду Канади в рамках проекту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується «Українським Жіночим Фондом» Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund. Відповідальність за зміст інформації несе ВЖЄО «Проект Кешер». Інформація, що представлена у публікації, не завжди відображає погляди Уряду Канади в УЖФ.

Провести мероприятие

Создать группу

Пройти обучение