Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200
Повернення до звичного темпу життя після свят є доволі складним для багатьох людей. Тож хороша новина – ви не одні! Як можна відновити своє здоров’я після розмаїття новорічних свят? А як повернутися до роботи?

Як відновити здоров’я?


1. Пийте (не алкоголь!)

Після активного святкового переїдання варто ретельніше стежити за своїм раціоном. Перш за все, варто пити більше негазованої води (не менше 1,5 л на день). При цьому чай, кава, компот чи інші напої не рахуються. Зневоднення впливає на нервову та серцево-судинну системи. Окрім цього, зневоднення також є однією з причин старіння. Важливо вживати чисту воду, щоб залишатися здоровими та виводити токсини.

2. Їжте (але має значення, що)

Важливо відмовитися від жирної та солодкої їжі, натомість вживати побільше зелені та інших овочів або також фруктів. В овочах та фруктах міститься клітковина, яка знижує відчуття голоду, що, в свою чергу, допомагає не переїдати та контролювати вагу. Розчинні харчові волокна регулюють рівень цукру та холестерину в крові, а нерозчинні – очищують організм та виводять токсини.

Не варто відмовлятися від прийомів їжі та влаштовувати собі детокс у вигляді голодування. Необхідно лише відкоригувати свій раціон, а також контролювати кількість їжі. Адже переїдання також призводить не лише до проблем зі здоров’ям, але і до сонливості, яка безпосередньо впливає на продуктивність.


Як повернутися у робочий режим?


1. Почніть з електронної пошти

Протягом свят ваша електронна скринька, вірогідно, поповнилась купою емейлів. У тайм-менеджменті існує важливе правило: спершу їсти жаб, тобто, варто починати робочий день з найменш приємних справ, а потім переходити до інших задач. Для багатьох людей такою неприємною справою є розбір електронної скриньки.

Після святкового відпочинку варто вчинити дещо інакше. Не варто намагатися зробити все одразу та відповісти на всі листи. Спробуйте відсортувати, які емейли потребують негайної відповіді, а які можуть почекати ще кілька днів. Розподіліть цю рутину на кілька днів.

2. Абстрагуйтеся від соціальних мереж

Усі ми знаємо, що соцмережі поглинають наш час. Однак, відволіктися від соціальних мереж після свят варто не лише з цих причин. У стрічці люди часто транслюють «успішний успіх», свої блискучі дні нового року. Це задає певні еталони поведінки та змушує нас порівнювати себе з іншими. В усіх різний темп, не кожна людина за перші дні року вже встигла заробити тисячі доларів. Усі по-різному повертаються до робочого режиму і це нормально.

3. Відновіть режим

Коли настає період «після свят», на більшість людей масово сиплються робочі завдання. Виконуйте їх у робочий час, не залишайтеся допрацьовувати ввечері або навіть вночі. Після перерви важливо відновити режим, натомість нічна робота призведе до того, що ви не будете ефективними вранці. Таким чином, ви потрапите у замкнене коло: у намаганнях швидко надолужити роботу, ви будете втомлюватися і віддаляти себе від продуктивності.

І найголовніше – не поспішайте, все вдасться! Бажаємо продуктивного і приємного року!

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок