Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200
«МАМА ДЛЯ МАМИ» – це справжня знахідка для молодих матусь. Психологічна допомога, емоційна підтримка, зустрічі з експертами – це все можливо в межах нашого проєкту.

Усі актуальні новини наших проєктів шукайте у Facebook та Instagram.

Ми прагнемо емоційно підтримати молодих мам, сприяти подоланню післяпологової депресії. Для нас важливо допомагати мамам прийняти себе, свою нову роль та формувати здорові взаємовідносни між матусею і малюком.

Проєкт «Мама для мами» розширює свої кордони!

За три роки успішної реалізації проєкту у місті Дніпро, ми вирішили розширити його кордони. Тепер долучитися до нього можуть матусі із різних міст України!

У проєкті «Мама для мами» ми здійснюємо психологічну, емоційну та інформаційну онлайн-підтримку молодих мам , що мають дитину до 1 року.

Учасниці проєкту мають можливість:

  1. відвідувати щотижневі онлайн-зустрічі з ментор-мамою (досвідченою та спеціально навченою мамою);
  2. брати участь у щомісячних вебінарах з фахівцями (лікарями-педіатрами, гінекологами, педагогами з раннього розвитку дитини та інш.);
  3. долучитися до онлайн-груп психологічної підтримки, які проводитиме досвідчений психолог.

Основна ПЕРЕВАГА проєкту – усі форми роботи проходитимуть онлайн у зручний для матусь час. Тепер, у час, коли існує небезпека відвідування поліклінік, це як ніколи цінно. Ви зможете дізнаватись перевірену інформацію від лікарів, а також отримувати консультації від спеціалістів, не виходячи з дому.

Зустрічі із ментор-мамами – це унікальна ідея проєкту «Мама для мами», яка полягає у пошуку, підготовці та професійній підтримці досвідчених матерів і бабусь, які щотижня спілкуються (онлайн або офлайн) з молодими мамами та допомагають їм у прийнятті нової ролі, надають психоемоційну підтримку, сприяють формуванню нових навичок, необхідних для догляду за немовлям тощо.

Зверніть увагу! Якщо Ви – мама, що народила первістка, та бажаєте взяти участь у проєкті, або досвідчена мама чи бабуся, що бажає поділитися досвідом та спробувати роль ментор-мами, долучайтесь до цієї корисної ініціативи! Детальну інформацію можна отримати у менеджерки проєкту Елли Гончарової elnat5519@gmail.com

Ментор-мама для молодої мами – більше, ніж просто допомога

Післяпологові розлади: що потрібно знати жінці та її близьким? Інтерв’ю із Деббі Вайтхіл


Проєкт «Мама для мами» реалізується за підтримки  CJP (Об’єднаної Єврейської Благодійної організації Бостона та околиць) у співпраці з Дніпровською єврейською громадою (Kehillah Project).

Приєднайтеся до проєкту
Мама для мами

Заповніть форму, вказану нижче і координатор проєкту із Вами зв’яжеться.