Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

«Проект Кешер в Україні – це організація жінок та для жінок, це модель жіночої підтримки та менторства. Саме ця організація свого часу «виростила» в мені основні принципи та інструкцію, як бути хорошою людиною, керуючись єврейськими принципами!»

(с) Влада Недак, Виконавча директорка Проекту Кешер в Україні.

Своїми думками я ділюся у Блозі директорки.

Що таке “Проект Кешер в Україні”?

Проект Кешер в Україні – це всеукраїнська громадська жіноча єврейська організація. Ми займаємось підтримкою активних жінок, сприяємо утвердженню гендерної рівності. Для нас важливо, щоб кожна єврейська жінка змогла зберегти традиції народу, втілюючи їх у своєму житті і передаючи майбутньому поколінню. Ми знайомимо з єврейською культурою і традиціями представниць інших релігій та культур, які зацікавлені дізнатися більше.

«Кешер» в перекладі з івриту означає «зв’язок». Ми віримо, що саме підтримка та об’єднання жінок є тією рушійною силою, яка здатна змінити світ на краще! Наша команда об’єднує активних жінок та дівчат, які на основі єврейських цінностей, вдосконалюють суспільство та світ. А ми допомагаємо їм у цьому – надаємо підтримку, натхнення, необхідні знання, навички, знайомимо із колом однодумців! Як ми це робимо?

Наша організація підтримується і є частиною Міжнародної організації Project Kesher, і розвивається, зокрема, завдяки партнерам з усього світу.


 

У 1994 році відбулася Перша Жіноча Єврейська Конференція у Києві, яка об’єднала понад 200 єврейських жінок. Саме із цього моменту починається офіційна історія Проекту Кешер в Україні.


Проект Кешер об’єднує жінок на основі єврейських цінностей, які працюють над покращенням свого життя і всього суспільства. Вдосконалення світу під силу кожній людині!

Ми керуємося у своїй діяльності принципами іудаїзму, фемінізму та плюралізму.

Наші цінності:
  • Тікун Олам – покращення світу під силу кожній людині.
  • Даркей Шалом – миролюбність, запобігання конфліктам, гармонія.
  • Духовність, Тора і Галаха – вивчення Тори, єврейських тестів, повага до єврейського закону.
  • Клаль, Еретц Ісраель – зв’язок із землею Ізраїлю та єдність єврейських громад в усьому світі.
  • Ор Легоім – світло для інших народів.
  • Агава – любов, благодійність, допомога, турбота.

Дізнатися більше про нашу діяльність та проєкти.


Проект Кешер – сила жіночої єдності!