Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200
Рак не пішов на карантин!
Роби самообстеження грудей, проконсультуйся з сімейним лікарем!

Коронавірус показав усім нам, наскільки важливо стежити за власним здоров’ям. Та, водночас, він заставив «відкласти» усі наші турботи, наче «на потім». Проте ЗДОРОВ’Я НА ПОТІМ ВІДКЛАДАТИ НЕ ВАРТО! Саме це ми хочемо сказати, традиційно долучаючись у жовтні до Всесвітнього місяця профілактики раку молочної залози.

Тож цього року наша кампанія, присвячена турботі про здоров’я грудей, проходитиме онлайн.

Що цікавого ми пропонуємо цього року?
  • 10-31.10 – ми проведемо інформаційну кампанію спільно зі студіями жіночого одягу Vovk по всій Україні.
  • 07.10 – ми опублікуємо профільну статтю-інтерв’ю із акушером–гінекологом, онкогінекологом, лікарем УЗД Олександром Попковим, присвячену темі профілактиці раку молочної залози, а також низку інших цікавих матеріалів. Переглянути статтю та інші матеріали можна ТУТ.
  • 09.10 – ми відкриємо онлайн-фотовиставку «Окрилені рожевою стрічкою» (авторка – Н.Базилєва) та презентуємо 14 кроків збереження здоров’я грудей. Героїні цієї виставки – жінки, які перенесли рак молочної залози та зберегли оптимізм, життя та красу. Кожна фотокартина буде окремим супроводжуватись відповідними рекомендаціями та корисними порадами. Переглянути фотовиставку можна ТУТ.
  • 20.10 – ми організуємо безкоштовний вебінар, присвячений збереженню здоров’я грудей та профілактиці раку молочної залози, який проведуть гінекологиня-ендокринологиня Наталія Сіліна та мамолог-онколог Андрій Якобчук.

Як ви можете долучитися до кампанії?
  • Приходьте у студії Vovk у вашому місті та отримайте корисні інформаційні буклети про збереження здоров’я грудей.
  • Стежте за нашими анонсами тут на сайті та у наших соціальних мережах.
  • Читайте наші тематичні публікації, діліться ними зі своїми подругами, близькими, знайомими. Нехай ще більша кількість дівчат та жінок дізнається про збереження здоров’я молочної залози.
  • Робіть щомісячно самообстеження своїх грудей, не соромтесь запитувати про це у свого сімейного лікаря.

Онлайн-фотовиставка “Окрилені рожевою стрічкою. 14 кроків збереження здоров’я грудей”

Раді повідомити, що ми відкрили онлайн-фотовиставку, присвячену Всесвітньому місяцю профілактики раку молочної залози. Наша фотовиставка – це можливість надихнутися естетикою фотокартин та дізнатися корисну практичну інформацію для збереження здоров’я грудей! Переглянути фотовиставку можна, клікнувши на зображення нижче.

І пам’ятайте – турбота про власне здоров’я не має відкладатися на завтра, особливо в умовах пандемії!

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок