Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

Незалежно від країни проживання, дівчата і жінки піддаються вуличним домаганням. При цьому, свідки таких ситуацій швидше проявляють байдужість і пасивність … АЛЕ! Настав час змінювати таку тактику поведінки, щоб створити безпечний простір як для себе і своїх дітей, так і для всіх дівчат і жінок.

Тому не пропустіть можливість взяти участь в онлайн-тренінгу в межах міжнародної програми організації Холлабек! за підтримки L’Oréal Париж, Нью-Йоркського комітету з питань гендерної рівності та міської адміністрації Нью-Йорка по боротьбі з побутовим і гендерним насильством, який пройде вперше в Україні 23 листопада на платформі ZOOM!

✔️Під час онлайн-тренінгу буде використовуватися унікальна методика 5D від Холлабек!, щоб допомогти людям безпечно постояти за себе або заступитися за інших, якщо вони стають жертвами або свідками харасменту в громадських місцях.
✔️У вас буде можливість навчитися чітким, легко застосованим на практиці і схваленим фахівцями інструментам, які довели свою ефективність в скороченні випадків вуличних домагань.
✔️Проведе онлайн-тренінг Джекі Мілер – директорка з питань партнерств в Холлабек! (Hollaback!). Джекі приєдналася до Холлабек! маючи за плечима 15-річний досвід роботи в якості керівниці і координаторки мистецьких і культурних програм Нью-Йорку.

→ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Онлайн-тренінг пройде напередодні акції «16 днів проти насильства» 23 листопада на майданчику ZOOM о 17.00 (Україна, Ізраїль), 18:00 (Росія, Білорусь). Участь безкоштовна, для участі потрібно заповнити реєстраційну анкету нижче:

Проведе вебінар Джекі Мілер – директорка з питань партнерств в Холлабек! (Hollaback!). Джекі приєдналася до Холлабек! маючи за плечима 15-річний досвід роботи в якості керівниці і координаторки мистецьких і культурних програм Нью-Йорка.

→ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ХОЛЛАБЕК!
✔️Холлабек! є світовим лідером руху за припинення харасменту.
✔️Холлабек! працює з різними аудиторіями, щоб зрозуміти проблему, ініціювати громадські дискусії і розробити інноваційні стратегії, які забезпечать формування безпечного і доброзичливого середовища для всіх і кожного.
✔️Холлабек! навчили більше, ніж 20 000 людей тому, як втрутитися в ситуацію, якщо ви стали свідком харасменту. Дізнатися більше можна на офіційному сайті організації – www.ihollaback.org

Коли ми втручаємося, ми не просто протистоїмо насильству, ми починаємо відмовлятися від культури, яка дозволяє домаганням бути настільки поширеними. Поодинці ми не можемо змінити культуру, але разом – наші дії мають значення!

Долучайтеся до онлайн-тренінгу 23 листопада. Посилання для реєстрації:

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок